Προβολές σελίδων τον προηγούμενο μήνα

Πέμπτη, 24 Μαρτίου 2011

4ος Ημιμαραθώνιος «Θανάσης Σταμόπουλος» Αποτελέσματα




ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ


ΣΕΙΡΑ Νο ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 2 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α3 1:05:41
2 3 ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α4 1:05:58
3 6 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Α6 1:13:37
4 51 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α4 1:13:40
5 18 ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α6 1:14:02
6 7 ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ Α6 1:14:16
7 191 ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:14:29
8 187 ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α3 1:16:20
9 196 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ Α2 1:16:30
10 402 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α4 1:17:16
11 278 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α4 1:18:25
12 8 ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:18:48
13 14 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:19:05
14 266 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α7 1:19:09
15 215 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α6 1:19:10
16 505 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α8 1:19:16
17 20 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α6 1:19:34
18 53 ΦΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α7 1:20:16
19 197 ΜΠΑΡΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ Α4 1:20:53
20 5 ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α3 1:21:36
21 19 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α6 1:21:54
22 299 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:22:38
23 401 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α5 1:22:46
24 321 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:22:58
25 25 ΓΙΑΚΙΜΗΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:23:10
26 11 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:23:41
27 616 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:23:59
28 16 ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΝΤΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΧΑΝΙΑ ΓΓ3 1:24:10
29 531 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:24:39
30 573 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:24:49
31 254 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α6 1:24:49
32 493 ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α9 1:25:08
33 57 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α9 1:25:10
34 450 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:25:11
35 358 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:25:11
36 667 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:25:11
37 35 ΤΑΤΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS Α5 1:25:29
38 202 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Α5 1:25:34
39 192 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:25:47
40 424 ΦΗΛΙΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:26:13
41 593 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:26:38
42 23 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΓ3 1:26:46
43 257 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α5 1:26:59
44 478 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΗΣ Α6 1:27:06
45 624 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 1:27:08
46 447 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α7 1:27:23
47 659 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:27:39
48 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS Α6 1:27:40
49 522 ΑΖΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΑΡΣΑΛΑ Α6 1:27:49
50 728 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:27:51
51 58 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α9 1:27:59
52 194 ΣΤΟΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α5 1:28:03
53 362 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:28:04
54 33 ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS Α4 1:28:12
55 108 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:28:20
56 270 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α7 1:28:30
57 10 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ NEW BALANCE Α7 1:28:37
58 307 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:28:40
59 279 ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α7 1:28:41
60 695 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:28:46
61 21 ΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΓ3 1:28:47
62 26 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α9 1:29:00
63 289 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:29:07
64 261 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α7 1:29:13
65 744 ΒΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 1:29:23
66 739 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:29:33
67 677 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:29:53
68 330 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:30:03
69 193 ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:30:25
70 632 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:30:31
71 269 ΤΕΦΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α5 1:30:50
72 751 ΣΙΩΜΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 1:30:51
73 186 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α8 1:31:04
74 737 ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:31:10
75 178 ΤΡΙΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:31:14
76 217 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α7 1:31:17
77 465 ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΒΑΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ Α7 1:31:20
78 368 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α10 1:31:23
79 109 ΒΕΝΙΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:31:32
80 226 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α4 1:31:38
81 290 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:31:46
82 59 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α7 1:31:58
83 532 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:32:08
84 469 ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ Α4 1:32:09
85 313 ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α7 1:32:40
86 594 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:32:52
87 177 ΣΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:33:02
88 499 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α9 1:33:10
89 453 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:33:20
90 730 ΦΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:33:22
91 17 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ ΙΡΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ4 1:33:33
92 602 ΚΟΛΙΓΙΩΤΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:33:34
93 335 ΖΑΜΖΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:33:36
94 4 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α3 1:33:38
95 190 ΔΗΜΟΥΛΑ ΦΑΝΗ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:33:47
96 547 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:33:49
97 395 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:34:01
98 484 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ Α6 1:34:03
99 470 ΖΑΨΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΕΒΑΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α5 1:34:07
100 541 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:34:09
101 536 ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:34:11
102 22 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ Γ.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ3 1:34:17
103 476 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Α8 1:34:32
104 427 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α9 1:34:43
105 679 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:34:57
106 410 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α7 1:34:58
107 154 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:35:10
108 719 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:35:12
109 95 ΣΑΜΟΛΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.Π.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Α4 1:35:14
110 585 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:35:21
111 80 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α8 1:35:26
112 50 ΒΟΡΔΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α2 1:35:27
113 354 ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:35:28
114 94 ΡΗΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Α4 1:35:34
115 200 ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε.Κ.Α. ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α5 1:35:35
116 509 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α6 1:35:38
117 262 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α10 1:35:39
118 27 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ AFAR Α5 1:35:40
119 28 ΓΚΡΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ AFAR ΓΓ3 1:35:41
120 437 ΛΑΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α5 1:36:01
121 308 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α7 1:36:08
122 600 ΚΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:36:18
123 92 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Α6 1:36:19
124 219 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α5 1:36:28
125 496 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α8 1:36:28
126 235 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α4 1:36:33
127 96 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Α9 1:36:37
128 504 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α7 1:36:37
129 180 ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:36:38
130 127 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:36:39
131 184 ΧΑΤΖΗΤΟΦΦΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:36:54
132 430 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:36:57
133 97 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Α2 1:37:05
134 701 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:37:26
135 524 ALTMANN DAVID ΩΔΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΑΣΙΩΛΑ Α4 1:37:37
136 148 ΛΑΖΑΡΕΒΙΤΣ ΙΓΚΟΡ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:37:39
137 451 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α5 1:37:41
138 517 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΜΟΚΟΒΟΥ Α9 1:37:48
139 259 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α8 1:37:55
140 36 ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ATHLETES FOR ANIMAL RIGHTS Α4 1:37:59
141 404 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α10 1:38:01
142 231 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α5 1:38:03
143 271 ΤΣΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α5 1:38:05
144 325 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:38:06
145 324 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:38:07
146 491 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α9 1:38:09
147 81 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α7 1:38:26
148 722 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:38:30
149 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:38:31
150 516 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΜΟΚΟΒΟΥ Α6 1:38:55
151 419 ΒΑΣΔΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΓ3 1:38:56
152 703 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:38:59
153 87 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ. ΛΑΒΑΝΙΤΣΑ Α7 1:39:08
154 598 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:39:11
155 652 ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:39:33
156 634 ΜΕΛΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:39:41
157 656 ΝΑΖΕΜΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 1:39:55
158 297 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α4 1:40:08
159 306 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α5 1:40:09
160 311 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α5 1:40:11

161 63 ΔΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α5 1:40:13
162 485 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ Α6 1:40:15
163 268 ΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 1:40:17
164 37 ΜΠΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GYM ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ Α4 1:40:24
165 520 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α8 1:40:25
166 417 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α9 1:40:26
167 76 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α5 1:40:27
168 422 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:40:28
169 440 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:40:29
170 435 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:40:30
171 416 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΠΑΡΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α9 1:40:31
172 246 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΛΜΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ Α6 1:40:34
173 611 ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:40:37
174 569 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α1 1:40:39
175 512 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α7 1:40:44
176 52 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α6 1:40:46
177 86 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ Α4 1:40:48
178 56 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α4 1:40:51
179 481 ΓΚΕΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ ΓΓ2 1:40:59
180 139 ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:41:07
181 576 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:41:15
182 443 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α10 1:41:24
183 411 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α7 1:41:30
184 617 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:41:41
185 530 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:41:49
186 119 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:41:55
187 456 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α3 1:41:59
188 607 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:42:04
189 265 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α7 1:42:06
190 292 ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:42:07
191 264 ΝΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α9 1:42:13
192 260 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α8 1:42:14
193 575 ΖΟΥΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ3 1:42:15
194 397 ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α6 1:42:16
195 1 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α3 1:42:28
196 102 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:42:29
197 556 ΓΚΑΡΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α1 1:42:30
198 645 ΜΠΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:42:31
199 344 ΚΑΡΤΣΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:42:31
200 646 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ A5 1:42:33
201 Νο2 ΕΠΙΘΕΤΟ 2 ΟΝΟΜΑ 2 ΟΜΑΔΑ 2 Χ2 1:42:35
202 Νο3 ΕΠΙΘΕΤΟ 3 ΟΝΟΜΑ 3 ΟΜΑΔΑ 3 Χ3 1:42:37
203 Νο4 ΕΠΙΘΕΤΟ 4 ΟΝΟΜΑ 4 ΟΜΑΔΑ 4 Χ4 1:42:39
204 Νο5 ΕΠΙΘΕΤΟ 5 ΟΝΟΜΑ 5 ΟΜΑΔΑ 5 Χ5 1:42:42
205 Νο6 ΕΠΙΘΕΤΟ 6 ΟΝΟΜΑ 6 ΟΜΑΔΑ 6 Χ6 1:42:43
206 Νο7 ΕΠΙΘΕΤΟ 7 ΟΝΟΜΑ 7 ΟΜΑΔΑ 7 Χ7 1:42:44
207 Νο8 ΕΠΙΘΕΤΟ 8 ΟΝΟΜΑ 8 ΟΜΑΔΑ 8 Χ8 1:42:46
208 Νο9 ΕΠΙΘΕΤΟ 9 ΟΝΟΜΑ 9 ΟΜΑΔΑ 9 Χ9 1:42:48
209 Νο10 ΕΠΙΘΕΤΟ 10 ΟΝΟΜΑ 10 ΟΜΑΔΑ 10 Χ10 1:42:49
210 168 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:43:01
211 117 ΓΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:43:05
212 256 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α3 1:43:06
213 403 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α10 1:43:13
214 449 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α5 1:43:20
215 759 ΤΖΟΥΤΖΟΥΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:43:21
216 457 ΤΣΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α5 1:43:22
217 718 ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:43:23
218 560 ΓΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:43:28
219 220 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α7 1:43:29
220 590 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:43:35
221 746 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:43:40
222 400 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ Α8 1:43:45
223 365 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:43:47
224 431 ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:43:50
225 712 ΤΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:43:52
226 145 ΚΟΥΡΕΝΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:43:53
227 665 ΝΤΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:43:55
228 160 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:43:56
229 67 ΚΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α6 1:44:08
230 104 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:44:11
231 628 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 1:44:18
232 433 ΚΑΡΑΠΟΡΝΑΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:44:22
233 539 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:44:29
234 169 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:44:30
235 583 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:44:31
236 141 ΚΟΝΤΟΖΗΣ ΜΑΞΙΜ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:44:32
237 331 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:44:33
238 389 ΤΣΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:44:34
239 337 ΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:44:41
240 720 ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:44:50
241 503 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α8 1:44:52
242 442 ΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α9 1:44:54
243 369 ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:45:05
244 610 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 1:45:08
245 88 ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Α6 1:45:09
246 284 ΜΑΛΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α9 1:45:10
247 336 ΖΗΝΤΖΙΩΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:45:14
248 733 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:45:16
249 170 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:45:30
250 111 ΒΟΥΓΙΤΣ ΝΤΑΝΙΕΛ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:45:33
251 724 ΤΣΙΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:45:34
252 372 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α7 1:45:36
253 444 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α7 1:45:39
254 83 ΤΣΑΓΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α12 1:45:40
255 492 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α11 1:45:45
256 734 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:45:46
257 580 ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:46:03
258 589 ΚΑΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:46:04
259 550 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ2 1:46:05
260 218 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α8 1:46:06
261 696 ΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:46:10
262 121 ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:46:12
263 174 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:46:13
264 103 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:46:14
265 414 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α9 1:46:28
266 243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α9 1:46:30 7 412 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α7 1:46:36
268 43 ΛΙΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ROAD RUNNERS Α8 1:46:37
269 726 ΤΣΙΤΣΙΜΠΡΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:46:42
270 471 ΜΠΑΛΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Α7 1:46:44
271 149 ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:46:47
272 100 ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΓ4 1:46:48
273 608 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 1:46:49
274 114 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:46:52
275 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:46:55
276 101 ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:47:13
277 351 ΚΟΚΚΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α3 1:47:20
278 195 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΗΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:47:23
279 233 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α3 1:47:23
280 462 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:47:28
281 452 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α7 1:47:40
282 334 ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:47:43
283 538 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:47:45
284 295 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:47:47
285 627 ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:47:58
286 301 ΜΠΑΛΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α4 1:48:00
287 660 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:48:02
288 515 ΚΕΝΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΜΟΚΟΒΟΥ Α7 1:48:06
289 361 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:48:07
290 468 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Κ.Α.ΜΕΤΕΩΡΩΝ Α5 1:48:08
291 390 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:48:10
292 508 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α8 1:48:22
293 534 ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:48:30
294 501 ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α7 1:48:42
295 72 ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α6 1:48:46
296 328 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:48:50
297 319 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:48:53
298 655 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 1:48:55
299 107 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:48:59
300 214 ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Α8 1:49:06
301 70 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α8 1:49:07
302 285 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:49:12
303 305 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:49:13
304 428 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:49:14
305 494 ΓΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α7 1:49:22
306 475 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Α9 1:49:23
307 622 ΛΙΟΥΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ1 1:49:24
308 477 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ Α7 1:49:26
309 79 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α3 1:49:26
310 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α6 1:49:27
311 84 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α8 1:49:30
312 82 ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α5 1:49:37
313 642 ΜΠΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:49:40
314 280 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α10 1:49:41
315 320 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α8 1:49:42
316 302 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α7 1:49:45
317 355 ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α10 1:49:47
318 73 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α7 1:49:49
319 153 ΜΑΚΑΡΩΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:49:52
320 459 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 1:49:59
321 731 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:50:10
322 670 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:50:39
323 242 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α10 1:50:40
324 199 ΜΠΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α5 1:51:04
325 140 ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:51:05
326 138 ΚΟΚΟΝΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:51:16
327 136 ΚΙΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:51:22
328 155 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:51:30
329 708 ΣΥΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:51:32
330 460 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΓ3 1:51:37
331 156 ΜΟΥΓΙΑΝΟΒΙΤΣ ΕΜΕΛΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ2 1:51:42
332 347 ΚΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 1:51:48
333 393 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α7 1:51:49
334 380 ΠΑΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α9 1:51:53
335 131 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:51:55
336 176 ΣΤΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:52:10
337 592 ΚΑΤΣΑΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:52:18
338 237 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α4 1:52:19
339 338 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α12 1:52:25
340 654 ΜΠΡΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 1:52:27
341 565 ΔΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:52:31
342 454 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α10 1:52:32
343 461 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:52:33
344 172 ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:52:34
345 207 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑΣ A3 1:52:35
346 112 ΒΥΡΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:52:38
347 125 ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:53:11
348 165 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:53:17
349 105 ΑΛΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:53:18
350 65 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α8 1:53:20
351 303 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α5 1:53:30
352 296 ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:53:36

353 167 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:53:37
354 348 ΚΛΑΠΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ3 1:53:45
355 162 ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:53:48
356 115 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:53:53
357 729 ΦΑΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:53:54
358 363 ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:53:55
359 483 ΚΑΦΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ Α4 1:53:56
360 150 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:53:59
361 163 ΜΠΡΙΑΖΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:54:07
362 110 ΒΟΖΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:54:08
363 157 ΜΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:54:09
364 486 ΜΠΟΡΤΖΙΟΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ Α7 1:54:13
365 375 ΝΤΑΙΛΙΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 1:54:16
366 385 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 1:54:20
367 747 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 1:54:24
368 415 ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΖΩΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α9 1:54:25
369 409 ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α6 1:54:29
370 597 ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ3 1:54:31
371 118 ΓΡΑΛΙΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:54:44
372 122 ΔΟΥΚΙΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:54:45
373 143 ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:54:58
374 619 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 1:54:59
375 557 ΓΚΑΡΑΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:55:04
376 151 ΛΥΤΡΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:55:06
377 685 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:55:08
378 615 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:55:09
379 126 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:55:15
380 716 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:55:53
381 164 ΝΑΣΙΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:56:12
382 436 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 1:56:15
383 533 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:56:27
384 521 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α2 1:56:31
385 386 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α8 1:56:34
386 315 ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α11 1:56:38
387 146 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:56:38
388 312 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α6 1:56:39
389 287 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ Α8 1:56:44

390 662 ΝΤΑΡΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 1:56:45
391 663 ΝΤΑΡΑΛΑΣ ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 1:56:59
392 134 ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:57:27
393 135 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:57:38
394 61 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α5 1:57:39
395 752 ΚΑΤΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α10 1:57:39
396 757 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΜΙΑ Α9 1:57:50
397 106 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:57:56
398 464 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α4 1:58:09
399 221 ΡΑΜΠΟΥΣΗ JORDANA Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΓ4 1:58:14
400 709 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 1:58:19
401 66 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α7 1:58:20
402 227 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α3 1:58:21
403 113 ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:58:22
404 129 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:58:38
405 182 ΤΣΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:58:47
406 748 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ Α6 1:58:48
407 161 ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 1:58:49
408 208 ΣΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑΣ Α2 1:59:20
409 128 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 1:59:30
410 171 ΠΟΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α1 1:59:58
411 360 ΛΑΙΟΣ ΒΑΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α7 2:00:02
412 405 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Σ.Δ.Υ. ΒΟΛΟΥ ΓΓ4 2:00:15
413 463 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΙΝΑ - ΣΤΕΛΛΑ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΓ3 2:00:20
414 745 ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ Α6 2:00:24
415 234 ΚΑΡΑΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α4 2:00:27
416 482 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΑΓΙΑΣ Α8 2:00:29
417 497 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΓ3 2:00:45
418 553 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:00:46
419 130 ΚΑΤΕΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:00:49
420 625 ΛΩΛΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 2:00:59
421 340 ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 2:01:04
422 648 ΜΠΑΤΣΙΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 2:01:10
423 345 ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 2:01:33
424 68 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α7 2:01:50
425 604 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 2:01:55
426 183 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 2:01:57
427 702 ΣΙΓΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ3 2:01:59
428 528 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:02:04
429 705 ΣΤΑΧΟΣ ΝΩΝΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:02:05
430 343 ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗ ΒΑΙΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ3 2:02:22
431 543 ΒΑΣΙΛΕΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 2:02:41
432 432 ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α8 2:02:58
433 116 ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α2 2:02:59
434 166 ΝΙΚΕΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:03:05
435 158 ΜΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:03:44
436 248 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΛΜΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ Α7 2:03:45
437 466 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ Σ.Ε.Ο.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΓ2 2:03:46
438 373 ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 2:03:47
439 55 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" ΓΓ3 2:04:18
440 549 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 2:04:19
441 732 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 2:04:23
442 735 ΧΟΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 2:04:30
443 635 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 2:04:36
444 276 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α6 2:04:45
445 498 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α7 2:05:04
446 694 ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 2:05:04
447 137 ΚΙΤΣΕΤΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:05:25
448 ΟΝΟΜΑ 12 ΕΠΙΘΕΤΟ 12 ΟΜΑΔΑ 12 Χ12 2:05:26
449 346 ΚΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 2:05:44
450 327 ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α9 2:05:45
451 ΟΝΟΜΑ 13 ΕΠΙΘΕΤΟ 13 ΟΜΑΔΑ 13 Χ13 2:05:47
452 ΟΝΟΜΑ 14 ΕΠΙΘΕΤΟ 14 ΟΜΑΔΑ 14 Χ14 2:05:49
453 566 ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:05:54
454 458 ΤΣΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α7 2:05:56
455 756 ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΙΑ Α10 2:05:57
456 142 ΚΟΣΥΒΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:06:40
457 181 ΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:06:50
458 32 ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ anodos - edu Α1 2:06:51
459 31 ΠΟΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ anodos - edu Α5 2:06:55
460 29 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ anodos - edu Α5 2:07:06
461 626 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:07:07
462 671 ΠΑΔΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 2:07:13
463 173 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:07:14
464 581 ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:07:32
465 85 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Π.Σ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 2:07:34
466 90 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Α7 2:08:28
467 623 ΛΟΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α8 2:08:40
468 552 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:08:48
469 687 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:09:08
470 690 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:09:54
471 239 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α3 2:09:55
472 669 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 2:10:14
473 668 ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α10 2:10:25
474 551 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 2:10:32
475 693 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α1 2:10:34
476 120 ΓΡΟΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ1 2:10:55
477 495 ΚΑΣΤΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Α10 2:10:57
478 711 ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:11:01
479 359 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΒΑΝΤΗ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ3 2:11:02
480 238 ΚΟΥΦΟΓΑΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α5 2:11:03
481 201 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΓ1 2:11:42
482 650 ΜΠΟΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 2:11:45
483 236 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ Α5 2:11:46
484 613 ΚΟΥΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α3 2:11:56
485 378 ΞΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α8 2:12:04
486 546 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 2:12:08
487 474 ΣΟΦΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α6 2:12:10
488 618 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:12:24
489 692 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:12:25
490 658 ΝΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:12:35
491 603 ΚΟΛΙΝΣ ΙΑΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:12:36
492 684 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΙΜΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ3 2:12:37
493 75 ΜΠΟΥΝΤΩΛΑ ΜΕΡΟΠΗ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" ΓΓ2 2:13:15
494 77 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α3 2:14:08
495 376 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α7 2:14:09
496 706 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:14:53
497 559 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α9 2:14:54
498 750 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 2:15:11
499 753 ΚΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ Α9 2:15:16
500 736 ΧΟΡΤΗ ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ1 2:15:52
501 74 ΜΟΥΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" Α4 2:15:53
502 584 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α4 2:16:08
503 633 ΜΕΛΑ ΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΓΓ4 2:16:44
504 686 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:16:48
505 421 ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΓ3 2:16:49
506 445 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ Α6 2:17:35
507 596 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:17:37
508 700 ΣΔΟΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α7 2:17:40
509 621 ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α10 2:19:05
510 527 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α6 2:19:31
511 322 ΓΕΡΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α11 2:19:35
512 350 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 2:20:11
513 579 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:20:12
514 209 ΨΥΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΙΑΣ Α4 2:21:20
515 323 ΓΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α6 2:22:07
516 356 ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 2:22:55
517 249 ΚΑΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ Α7 2:22:56
518 250 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ Α5 2:22:56
519 69 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Α.Π.Σ.Δ.ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" ΓΓ2 2:28:50
520 241 ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Α7 2:28:50
521 349 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α5 2:30:02
522 159 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Μ.Υ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α4 2:34:10
523 710 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α2 2:36:08
524 721 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α5 2:36:31
525 394 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΓ2 2:38:20

Κυριακή, 20 Μαρτίου 2011

Αποτελέσματα Ελλήνων στον Ημιμαραθώνιο Παρισιού 2011


Place Pl.cat. Dossard Nom Cat. 5km 10km 15km Finish
12686 73 22243 » ALOIMONOU, Vasiliki (GREECE) VF2 00:27:33 00:54:04 01:20:54 01:54:44
4541 297 22856 » ANDRIOPOULOS, Dimitris (GREECE) VH2 00:24:33 00:47:26 01:10:39 01:38:47
11778 616 23409 » CHANDANOU, Alexandra (GREECE) SF 00:27:48 00:54:15 01:20:28 01:53:01
16118 7186 21360 » CROISIER, Thomas (GREECE) SH 00:29:03 00:57:02 01:24:17 01:58:06
14886 164 31390 » DASKALAKIS, Evangelos (GREECE) VH3 00:28:16 00:54:17 01:20:49 01:53:21
5833 1296 13700 » DIMTZAS, Nikos (GREECE) VH1 00:25:03 00:49:03 01:12:51 01:41:32
10986 7 21826 » DOUSIS, Panagiotis (GREECE) VH4 00:27:35 00:54:43 01:22:44 01:56:49
17109 3012 14268 » GEORGAKOPOLOS, Antonis (GREECE) VH1 00:29:41 00:56:38 01:24:13 01:56:40
22275 9624 33252 » GIOTIS, Andreas (GREECE) SH 00:32:20 01:03:55 01:38:29 02:22:37
10411 881 12593 » HELENA, Moyas (GREECE) SF 00:27:46 00:55:19 01:23:09 01:56:27
9554 552 12764 » KAKLIDIS, Dimitrios (GREECE) VH2 00:26:10 00:50:54 01:15:14 01:46:05
2284 160 5965 » KAKLIDIS, Konstantinos (GREECE) VH2 00:23:08 00:44:48 01:06:53 01:33:51
18252 1460 31384 » KALAMPOKIS, Anastasios (GREECE) VH2 00:28:27 00:56:02 01:25:19 02:03:24
11762 151 12844 » KALYVIOTIS, Nikolaos (GREECE) VH3 00:26:44 00:52:50 01:19:32 01:52:02
22337 4444 34797 » KANTARTZIS, Grigorios (GREECE) VH1 00:30:01 01:00:00 01:34:17 02:22:40
13538 3539 22974 » KASKOUTIS, Dimitrios (GREECE) VH1 00:27:56 00:54:47 01:23:44 02:01:55
22317 106 22876 » KOSMAS, Alexandros (GREECE) JH 00:32:25 01:04:05 01:39:17 02:32:42
2933 1809 6648 » KOSMAS, Ioannis (GREECE) SH 00:23:50 00:46:01 01:08:16 01:35:54
21458 2891 25109 » KYRIAKOU, Melanie (GREECE) SF 00:31:58 01:06:13 01:39:20 02:21:29
22471 9539 25516 » MAVRIDIS, Alex (GREECE) SH 00:31:23 01:03:47 01:38:15 02:20:05
22305 9814 24579 » MPOUTZIOS, Dimos (GREECE) SH 00:32:24 01:04:05 01:39:17 02:32:38
6736 4075 22878 » NIKIFOROS, Konstantinos (GREECE) SH 00:24:44 00:49:02 01:13:58 01:45:28
5497 1307 22778 » PANAGIOTIDIS, Panos (GREECE) VH1 00:25:05 00:48:28 01:12:30 01:41:43
23394 9869 29573 » PAPADAKIS, George (GREECE) SH 00:35:23 01:09:45 01:46:59 02:38:14
17573 1397 36012 » PORFYRI, Styliani (GREECE) SF 00:29:48 00:57:42 01:26:05 02:02:35
3376 28 7125 » RITSONIS, Nikolaos (GREECE) VH3 00:23:53 00:46:34 01:09:25 01:37:17
10183 833 22685 » VALASIS, Dimitrios (GREECE) VH2 00:26:22 00:50:54 01:17:29 01:51:56
10913 6260 15846 » ZACHARIADIS, Aristophane (GREECE) SH 00:29:17 00:56:02 01:22:39 01:54:01

Παρασκευή, 18 Μαρτίου 2011

Αποτελέσματα Ημιμαραθώνιος Κένταυρος 2011


ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ

1 33 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Θοδωρής M40 vernonendurance 2:09:10.868 2 Laps 1/MEN 1/M40
2 120 ΚΑΣΙΑΡΑΣ Νικόλαος M 2:13:43.106 04:32.238 2/MEN 1/M
3 131 ΒΑΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρεας M 2:16:10.511 06:59.643 3/MEN 2/M
4 50 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ Χάρης M40 KUTP 2:21:15.671 12:04.803 4/MEN 2/M40
5 95 GODSON Lloyd M 2:23:58.722 14:47.854 5/MEN 3/M
6 84 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αμαλία W40 PATH RUNNERS 2:27:46.773 18:35.905 1/WOM 1/W40
7 132 ΠΛΑΚΕΤΑΣ Κοσμας M 2:30:08.908 20:58.040 6/MEN 4/M
8 85 ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ Δημήτριος M 2:30:34.073 21:23.205 7/MEN 5/M
9 129 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ Γεώργιος M40 TEMONAEK ΣΔΟΕ 2:32:20.736 23:09.868 8/MEN 3/M40
10 65 ΡΟΥΣΗΣ Νικόλαος M 2:33:04.411 23:53.543 9/MEN 6/M
11 87 DOMAZETOVIC Alekssandar M 2:33:15.110 24:04.242 10/MEN 7/M
12 67 ΝΑΟΥΜ Βασίλειος M 2:33:17.946 24:07.078 11/MEN 8/M
13 124 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος M40 2:35:02.563 25:51.695 12/MEN 4/M40
14 42 ΜΕΖΙΛΗΣ Νικόλαος M ELASSONA Green 2:36:36.725 27:25.857 13/MEN 9/M
15 78 ΚΟΝΤΟΣ Γιάννης M40 2:37:47.611 28:36.743 14/MEN 5/M40
16 104 ΜΑΚΡΗΣ Σταύρος M Fifth Element 2:38:42.096 29:31.228 15/MEN 10/M
17 126 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Παναγιώτης M40 2:40:31.841 31:20.973 16/MEN 6/M40
18 1 ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ Παύλος M 2:42:33.792 33:22.924 17/MEN 11/M
19 117 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος M 2:43:53.599 34:42.731 18/MEN 12/M
20 127 ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ Γεράσιμος M50 2:46:40.662 37:29.794 19/MEN 1/M50
21 58 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ Βασίλειος M 2:47:36.358 38:25.490 20/MEN 13/M
22 81 ΜΠΟΝΤΕΤΣΗΣ Ηλίας M 2:49:01.193 39:50.325 21/MEN 14/M
23 4 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Αλέξανδρος M Σ.Δ.Ε ΚΟΖΑΝΗ 2:49:36.215 40:25.347 22/MEN 15/M
24 47 ΑΔΑΜΙΔΗΣ Αναστάσιος M 2:49:44.399 40:33.531 23/MEN 16/M
25 44 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γιώργος M50 2:50:57.979 41:47.111 24/MEN 2/M50
26 56 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Θανάσης M40 2:51:03.400 41:52.532 25/MEN 7/M40
27 14 ΚΑΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος M50 SEO THESSALONIK 2:51:08.113 41:57.245 26/MEN 3/M50
28 18 ΣΚΟΥΡΑΣ Γιώργος M Athlos-KUTP 2:52:12.259 43:01.391 27/MEN 17/M
29 52 ΠΟΥΤΑΣ Νικόλαος M ELASSONA GREEN 2:52:59.686 43:48.818 28/MEN 18/M
30 28 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σάκης M ΣΦ.Β.Κ ΛΑΜΙΑΣ 2:53:28.370 44:17.502 29/MEN 19/M
31 46 ΝΤΑΡΜΟΣ Δημήτρης M 2:54:05.173 44:54.305 30/MEN 20/M
32 86 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Παναγιώτης M 2:54:23.259 45:12.391 31/MEN 21/M
33 40 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Παναγιώτης M50 2:54:31.523 45:20.655 32/MEN 4/M50
34 115 ΤΣΙΑΡΑΣ Σωτήρης M 2:54:32.084 45:21.216 33/MEN 22/M
35 51 ΛΕΤΣΙΟΣ Βασίλειος M 2:54:38.869 45:28.001 34/MEN 23/M
36 53 ΛΙΑΝΟΣ Γεώργιος M ELASSONA GREEN 2:55:16.304 46:05.436 35/MEN 24/M
37 72 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Νίκος M 2:55:38.548 46:27.680 36/MEN 25/M
38 17 ΤΣΟΥΓΚΑΣ Πλάτων M 2:56:21.553 47:10.685 37/MEN 26/M
39 54 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης M Σ.Δ.Υ. Κοζάνης 2:56:36.885 47:26.017 38/MEN 27/M
40 35 ΜΠΕΚΟΣ Βασίλης M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩ 2:56:55.766 47:44.898 39/MEN 28/M
41 113 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ Ηλίας M40 2:57:39.478 48:28.610 40/MEN 8/M40
42 118 ΓΚΟΛΕΣ Παναγιώτης M 2:58:13.495 49:02.627 41/MEN 29/M
43 133 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δημήτρης M50 2:58:13.932 49:03.064 42/MEN 5/M50
44 19 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Ιορδάνης M 2:59:28.777 50:17.909 43/MEN 30/M
45 43 ΣΤΑΜΟΚΩΣΤΑΣ Ιωάννης M 3:00:34.484 51:23.616 44/MEN 31/M
46 119 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Χρήστος M40 ROUT (Rodopi Ul 3:00:55.522 51:44.654 45/MEN 9/M40
47 90 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ Νάσσος M 3:01:54.126 52:43.258 46/MEN 32/M
48 88 ΠΑΠΠΑΣ Αθανάσιος M40 3:01:57.366 52:46.498 47/MEN 10/M40
49 89 ΦΛΙΩΝΗ Δέσποινα W 3:01:57.958 52:47.090 2/WOM 1/W
50 121 ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ Κώστας M 3:04:15.107 55:04.239 48/MEN 33/M
51 103 ΒΛΑΧΟΣ Αλέξανδρος M 3:04:16.361 55:05.493 49/MEN 34/M
52 105 ΣΙΑΝΑΣ Παναγιώτης M 3:05:53.661 56:42.793 50/MEN 35/M
53 71 ΚΑΦΕΤΖΗΣ Γιώργος M 3:07:56.496 58:45.628 51/MEN 36/M
54 125 ΔΡΟΣΟΣ Ευάγγελος M40 ΣΔΥ Κοζάνης 3:08:04.384 58:53.516 52/MEN 11/M40
55 135 ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ Θωμας M 3:08:24.459 59:13.591 53/MEN 37/M
56 45 ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ Αργύρης M 3:08:56.127 59:45.259 54/MEN 38/M
57 26 ΓΛΕΝΤΗΣ Θωμάς M40 3:09:10.153 59:59.285 55/MEN 12/M40
58 75 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Σεραφείμ M 3:09:18.669 1:00:07.801 56/MEN 39/M
59 108 ΚΑΛΚΑΝΤΕΡΑΣ Ευάγγελος M 3:09:36.642 1:00:25.774 57/MEN 40/M
60 62 ΚΟΜΗΤΗΣ Δοξάκης M 3:10:14.863 1:01:03.995 58/MEN 41/M
61 37 ΒΙΝΟΥ Κέρκυρα W40 3:11:50.759 1:02:39.891 3/WOM 2/W40
62 36 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύρης M40 Α.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 3:12:54.398 1:03:43.530 59/MEN 13/M40
63 15 ΜΑΡΔΑΣ Δημήτρης M40 SEO THESSALONIK 3:13:24.885 1:04:14.017 60/MEN 14/M40
64 25 ΡΑΜΟΣ Ιωάννης M 3:14:49.250 1:05:38.382 61/MEN 42/M
65 68 ΡΗΓΑΣ Ανδρέας M 3:15:00.370 1:05:49.502 62/MEN 43/M
66 74 ΠΑΠΑΛΙΩΖΗΣ Νέστορας M50 3:15:39.051 1:06:28.183 63/MEN 6/M50
67 39 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Δημήτριος M 3:16:28.927 1:07:18.059 64/MEN 44/M
68 73 ΤΕΛΛΙΔΗΣ Γιώργος M40 ROAD RUNNERS 3:18:16.743 1:09:05.875 65/MEN 15/M40
69 60 ΝΤΕΡΕΛΗΣ Γιώργος M 3:18:41.831 1:09:30.963 66/MEN 45/M
70 79 ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ Βασίλης M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤ 3:18:41.984 1:09:31.116 67/MEN 46/M
71 116 ΜΕΛΕΓΚΙΔΗΣ Σάββας M 3:22:31.933 1:13:21.065 68/MEN 47/M
72 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Σταύρος M50 3:23:15.081 1:14:04.213 69/MEN 7/M50
73 32 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Γιώργος M ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ 3:23:15.725 1:14:04.857 70/MEN 48/M
74 29 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ Aκης M ΣΦ.Β.Κ ΛΑΜΙΑΣ 3:23:28.332 1:14:17.464 71/MEN 49/M
75 112 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γιώργος M40 3:24:53.281 1:15:42.413 72/MEN 16/M40
76 96 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ Αθανάσιος M40 3:25:12.252 1:16:01.384 73/MEN 17/M40
77 76 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος M ΣΔΥΑ 3:26:57.170 1:17:46.302 74/MEN 50/M
78 123 ΤΣΑΧΑΛΗΣ Θεόδωρος M40 3:27:55.244 1:18:44.376 75/MEN 18/M40
79 66 ΤΣΑΧΑΛΗΣ Δημήτριος M 3:27:55.259 1:18:44.391 76/MEN 51/M
80 69 ΤΣΙΟΤΡΑΣ Στέφανος M40 3:28:09.221 1:18:58.353 77/MEN 19/M40
81 110 ΚΑΦΦΕΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος M 3:28:09.678 1:18:58.810 78/MEN 52/M
82 99 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Πέτρος M40 TOP ACTION 3:29:26.853 1:20:15.985 79/MEN 20/M40
83 57 DELEURME Arnaud M Thessaloniki Ru 3:29:38.270 1:20:27.402 80/MEN 53/M
84 97 ΒΙΛΑΡΑΣ Γεώργιος M Π.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:31:26.357 1:22:15.489 81/MEN 54/M
85 70 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Βασίλειος M 3:38:52.503 1:29:41.635 82/MEN 55/M
86 59 ΙΩΑΝΝΟΥ Ξενοφών M 3:38:52.770 1:29:41.902 83/MEN 56/M
87 27 ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΘωμάςΠ M50 3:40:20.755 1:31:09.887 84/MEN 8/M50
88 100 ΠΟΥΡΛΙΩΤΗΣ Διονύσης M40 www.mountolympu 3:41:05.593 1:31:54.725 85/MEN 21/M40
89 31 ΜΑΝΔΑΛΑΣ Λεωνίδας M 3:44:21.477 1:35:10.609 86/MEN 57/M
90 22 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Κωνσταντίνος M 3:44:22.119 1:35:11.251 87/MEN 58/M
91 21 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Στέργιος M40 3:44:24.654 1:35:13.786 88/MEN 22/M40
92 5 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ Πέτρος M 3:48:06.556 1:38:55.688 89/MEN 59/M
93 111 ΡΙΖΟΣ Βασίλειος M 3:48:16.971 1:39:06.103 90/MEN 60/M
94 128 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κοσμάς M40 ROAD RUNNERS 3:49:52.290 1:40:41.422 91/MEN 23/M40
95 107 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Αλέξανδρος M 3:50:36.927 1:41:26.059 92/MEN 61/M
96 82 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος M 3:53:52.214 1:44:41.346 93/MEN 62/M
97 136 ΕΥΧΕΝΤΖΗΣ Πετρος M 3:56:55.907 1:47:45.039 94/MEN 63/M
98 38 ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ Νικόλαος M ΣΦ.Β.Κ ΛΑΜΙΑΣ 3:58:06.221 1:48:55.353 95/MEN 64/M
99 102 ΜΑΥΡΙΚΟΣ Γεώργιος M 3:59:52.132 1:50:41.264 96/MEN 65/M
100 109 ΣΑΛΒΑΝΟΣ Γιώργος M 4:01:09.631 1:51:58.763 97/MEN 66/M
101 94 ΡΙΖΟΣ Γιάννης M RUGBY CLUB THES 4:01:40.597 1:52:29.729 98/MEN 67/M
102 101 ΜΑΝΑΡΓΙΑΣ Δημήτριος M 4:06:26.789 1:57:15.921 99/MEN 68/M
103 16 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Θανάσης M40 4:12:34.404 2:03:23.536 100/MEN 24/M40
104 11 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Συμεών M50 4:16:08.920 2:06:58.052 101/MEN 9/M50
105 30 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ Χρήστος M50 ΛΕΣΧΗ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟ 4:16:09.261 2:06:58.393 102/MEN 10/M50
106 9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θεόδωρος M50 4:16:09.591 2:06:58.723 103/MEN 11/M50
107 20 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Θεοδόσης M50 4:26:57.692 2:17:46.824 104/MEN 12/M50
108 64 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Ευσταθία W 4:29:14.565 2:20:03.697 4/WOM 2/W
109 114 ΜΑΝΑΣΗΣ Πολυχρόνης M ROAD RUNNERS 4:29:15.781 2:20:04.913 105/MEN 69/M
110 130 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινωνδας M50 0:02.281 1 Lap 106/MEN 13/M50
111 80 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος M 1:43.706 01:41.425 107/MEN 70/M
112 106 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Παύλος M 1:49.891 01:47.610 108/MEN 71/M

Τρίτη, 1 Μαρτίου 2011

Συμμετοχή μελών του ΣΔΟΕ στον Διεθνή Μαραθώνιο Λεμεσού 2011



Αποτελέσματα στον αγώνα των 21 χιλιομέτρων

Half Marathon Results

Number Rank Rank M/W Time Surname Name Sex Nat.
2324 1 1 1:05:12 BLAZEJ ROMAN BRZEZINSKI M POL
2064 2 2 1:06:36 KULKOV MIKHAIL M RUS
2079 3 3 1:15:33 TZANAVARAS PAULOS M GRE
2328 4 4 1:21:08 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF M POL
2097 5 5 1:21:25 SILVA ERNESTO M URU
2090 6 1 1:21:40 DIMAKI DENIZ F GRE
2043 7 6 1:25:08 KARSIOTIS ATHANASIOS M GRE
2122 8 7 1:25:30 ULLRICH HORST M GER
2068 9 2 1:26:43 B?HM NICOLE F GER
2048 10 8 1:26:48 ANTONIOU CHRYSANTHOS M CYP
2076 11 9 1:27:16 KIKAS EVANGELOS M GRE
2140 12 10 1:27:35 HUTCHINSON ROBIN M CAN
2168 13 11 1:28:37 YFANDIS KONSTANTINOS M GRE
2270 14 12 1:29:33 NATHANAIL SOTERIS M CYP
2146 15 13 1:30:00 PURCEA SANDU FLORIN M ROU
2107 16 14 1:30:33 TSAMOPOULOS GEORGIOS M GRE
2311 17 15 1:30:33 HANSON WOODY M USA
2115 18 16 1:31:02 MORRIS JOHN M GBR
2259 19 17 1:32:11 SOKRATOUS PANIKOS M CYP
2230 20 18 1:33:39 IOANNOU DOROS M CYP
2323 21 19 1:34:01 COULSON ANDREW M GBR
2099 22 20 1:34:31 PAPANTONIOU EYSTATHIOS M GRE
2031 23 21 1:34:37 TUDORICA MARIN M ROU
2293 24 22 1:34:41 PELEKANOS CHRYSILIOS M CYP
321 25 3 1:34:42 SIKOPETI VASILIKI F GRE
2193 26 23 1:34:52 PHILLIPE CROS JEAN M FRA
2147 27 24 1:35:36 SPANOUDIS SAVAS M GRE
2182 28 25 1:35:49 HANBORG HENRIK M NOR
2236 29 26 1:36:05 BARAMI HOSSEIN M IRI
2116 30 27 1:36:26 BENNETT JONATHAN M GBR
2127 31 28 1:36:36 NITU IONUT M ROU
2231 32 29 1:36:47 ALEXANDROU GIORGOS M CYP
2228 33 30 1:36:49 KONSTANTINIDES GIORGOS M CYP
2047 34 31 1:37:04 MOSS CHRISTOPHER M GBR
2173 35 32 1:37:37 CLARKE TIM M GBR
2258 36 33 1:38:06 GERIMOS LOUKAS M CYP
2334 37 34 1:38:58 BUSTAN COSMIN M ROU
2073 38 35 1:39:12 VERBER NIR M ISR
2336 39 36 1:39:13 HABER DANIEL M USA
2280 40 37 1:39:21 SCHOFIELD MICK M GBR
2157 41 38 1:39:25 ANDREI STEFAN M ROU
2308 42 39 1:39:26 DASKALAKIS CHRISTOS M GRE
2161 43 40 1:39:41 MC CARTHY KERRY M GBR
2113 44 41 1:39:51 ZACHAR JIRI M CZE
2331 45 42 1:39:57 KUHNEMUND HANNES M GER
2066 46 43 1:40:08 BRYCE MURRAY M GBR
2062 47 44 1:40:22 LOUKERIS MICHAIL M GRE
2055 48 45 1:40:38 CROITORIU ANDREI M ROU
2106 49 46 1:40:59 ANASTASOPOULOS GEORGIOS M GRE
2289 50 47 1:41:04 ACHILLIDES STEPHANOS M CYP
2167 51 4 1:41:09 HUTCHINSON SUSAN F CAN
2294 52 48 1:41:24 ASHDOWN JASON M GBR
2313 53 49 1:41:53 GODFREY DAVID M GBR
2204 54 50 1:42:09 GEROLEMOU ANDREAS M CYP
2201 55 51 1:42:09 ANDREOU ANDREAS M CYP
2322 56 52 1:42:53 IVOR POPE M GBR
2152 57 53 1:42:55 GREENE SIMON M GBR
2036 58 54 1:42:57 DRAGU MARIUS-ALEXANDRU M ROU
2319 59 55 1:43:21 JOHNSON NICHOLAS M GBR
2218 60 56 1:43:25 KYPRIANOU GEORGIOS M CYP
2149 61 57 1:43:27 BUCIUC SERGIU M ROU
2037 62 58 1:43:33 LE CAIN ANTOINE M FRA
2002 63 59 1:43:35 NIKOLOPOULOS AGGELOS M GRE
2320 64 60 1:44:00 HARALAMBOUS ALKIS M CYP
2330 65 61 1:44:01 MARC ROCHE M FRA
2217 66 62 1:44:06 KYPRAIOPOULOS CHARALAMPOS M CYP
2315 67 63 1:44:08 SAMUEL CONSTANTINOS M CYP
2255 68 64 1:44:10 KLAUS NILS M GER
2164 69 65 1:44:10 PERVANAS KONSTANTINOS M GRE
2312 70 66 1:44:23 DIETSCHER MATHIAS M GER
2082 71 5 1:45:25 STEFAN DANA MARIA F ROU
2001 72 67 1:45:29 MILA ADRIAN M ROU
2138 73 68 1:46:06 ZIESE RALF M GER
2135 74 69 1:46:13 KALLI PHILLIP M GBR
2203 75 70 1:46:31 WIEDMER ROBERT M GER
2063 76 71 1:46:40 LUKE MICK M GBR
2276 77 72 1:46:54 PELLS TONY M GBR
2227 78 73 1:47:06 KANE MICHAEL M GBR
2054 79 6 1:47:27 ANDERSEN VICTORIA F DEN
2105 80 74 1:47:31 MENEDIATIS GEORGIOS M GRE
2074 81 75 1:47:46 FONT CALDERON CHRISTIAN M ESP
2131 82 76 1:47:51 AUGUSTIN PETERSON M GBR
2263 83 77 1:47:57 IOANNOU ANDONIS M CYP
2051 84 78 1:48:13 ALEXANDRU STEFANESCU M ROU
2221 85 79 1:48:30 NIKOLAOU KWNSTANTINOS M CYP
2034 86 80 1:48:31 PRATS ANTONIO M ESP
2256 87 81 1:48:54 ODYSSEOS CHRISTOS M CYP
2041 88 82 1:49:04 HINE MICHAEL M GBR
2025 89 83 1:49:13 GIANNOPOULOS ANDREAS M GRE
2130 90 84 1:49:13 ARAOUZOS KONSTANTINOS M CYP
2162 91 85 1:49:19 CROW STEFFEN M GBR
2012 92 86 1:49:28 ARAOUZOS LOUIS M CYP
2208 93 87 1:49:36 IWANNOU STELIOS M CYP
2117 94 7 1:49:38 ULLRICH KIRSTEN F GER
2029 95 88 1:49:53 WRIGHT ANDREW M GBR
2264 96 89 1:50:08 HLIAS IOANNIS M CYP
2121 97 90 1:50:22 FICEK JOSEF M SVK
2225 98 91 1:50:34 PERIKLEOUS KWNSTANTINOS M CYP
2144 99 92 1:50:39 J CHEETHAM RUSSELL M GBR
2011 100 93 1:50:48 HATZILOIZOU LOUIS M CYP
2084 101 94 1:51:18 SERBAN COSMA DAMIAN M ROU
2148 102 95 1:51:34 VASILEIADIS SERAFEIM M sdoe GRE
2300 103 96 1:51:37 X PIERI PIERIS M CYP
2112 104 8 1:51:50 QUIRK HEATHER F USA
2033 105 97 1:51:52 PAVLOU MARIOS M CYP
2202 106 98 1:52:02 ARGYROU GEWRGIOS M CYP
2210 107 99 1:52:04 KAISIFLHS NEOFYTOS M CYP
2254 108 9 1:52:07 GRIMA SYLVIA F MLT
2237 109 100 1:52:07 SECHI GESUMINO M ITA
2126 110 101 1:52:15 GRUNWALD JURGEN M GER
2248 111 102 1:52:42 IOSIF NICOS M CYP
2026 112 103 1:52:45 KONSTANTOPOULOS ANDREAS M GRE
2169 113 10 1:52:48 BAILEY TAMLA F GBR
2010 114 104 1:53:12 SATA LEHEL M HUN
2124 115 105 1:53:16 NGUYEN HUY M USA
2243 116 106 1:53:28 PHYLACTOU ANDREAS M CYP
2332 117 11 1:53:30 BAZAVA MARIANA F ROU
2223 118 12 1:53:49 THOMSON LISA F GBR
2212 119 13 1:53:59 DERY VICTORIA F HUN
2153 120 107 1:54:00 ROGERS SIMON M GBR
2287 121 108 1:54:20 PARPERIS THEO M CYP
2207 122 109 1:54:26 HRODOTOU HRODOTOS M CYP
2298 123 110 1:54:29 SCHMIDT JOCHEN M GER
2133 124 111 1:54:40 BOUCHORIS PETROS M GRE
2141 125 112 1:54:48 KARALIS ROMPERT M GRE
2132 126 113 1:55:16 NOVOTNY PETR M CZE
2262 127 114 1:55:16 POPRADI ZOLTAN M HUN
2088 128 115 1:55:29 KATSOULIS DEMETRIOS M GRE
2096 129 116 1:55:34 KAPIZIONIS EMMANOUIL M GRE
2252 130 117 1:55:39 MACLEOD MURDO M GBR
2260 131 14 1:55:44 BONACZNE IBOLYA PONYA F HUN
2019 132 15 1:55:47 VASILOPOULOS ANASTASIA F GRE
2119 133 16 1:55:55 MATTHEWS HELEN F GBR
2284 134 118 1:56:01 HADJIPIEROU ANDREAS M CYP
2195 135 119 1:56:21 GABRIEL ZAHARIA M ROU
2187 136 120 1:56:25 KLETSAS VASILIOS M GRE
2220 137 121 1:56:41 MIXAHL GIANNHS M CYP
2206 138 122 1:56:42 EYTHYMIOU TRYFWNAS M CYP
2219 139 123 1:56:47 CONSTANTINIDES ANDREAS M CYP
2229 140 124 1:57:00 P´ANTWNIOU ALAXANDROS M CYP
2159 141 125 1:57:19 DAN STEFAN M ROU
2224 142 126 1:57:28 X´´ANASTASH MICHALIS M CYP
2111 143 127 1:57:49 MASON JOHN M USA
2211 144 128 1:57:57 MACILRAY QUENTIN M GBR
2101 145 129 1:58:02 OWENS GARY M GBR
2171 146 130 1:58:18 KASANIS THEODOROS M GRE
2299 147 131 1:58:21 GIAGKOU GIAGKOS M CYP
2275 148 132 1:58:43 CLAYTON NEIL M GBR
2244 149 133 1:58:50 HALCOUSSIS GEORGE M CYP
2136 150 134 1:58:54 VOLOAGA RADU M ROU
2021 151 17 1:59:00 MACNEIL ANDREA F CAN
2307 152 135 1:59:22 VASILLI TONY M GBR
2100 153 136 1:59:30 SAKELLAROPOULOS FILLIPOS M GRE
2209 154 18 1:59:31 SOREMSKI CLAUDIA F GER
2310 155 19 1:59:31 KOSAKOWSKA BARBARA F POL
2197 156 20 1:59:33 DIREKI ZISOULA F GRE
2338 157 137 1:59:48 COSTACHE DRAGOS M ROU
2282 158 138 1:59:52 ERIC PASSA M FRA
2098 159 21 1:59:56 ASHMORE ESTHER F GBR
2309 160 139 2:00:11 DASKALAKIS GERASIMOS M GRE
2017 161 140 2:00:12 YIOKKAS KYRIAKOS M CYP
2093 162 22 2:00:22 CHRYSANTHOY ELENA F CYP
2238 163 141 2:00:33 KLEANTHIS KLEANTHOUS M CYP
2085 164 142 2:00:46 GASKEL DAVID M GBR
2326 165 143 2:01:07 WITOLD WARCHOLIK M POL
2005 166 144 2:01:53 THEODOROPOULOS LAMPROS M GRE
2329 167 23 2:01:55 NENCIU MIHAELA F ROU
2241 168 145 2:02:12 NICOLAOU NICOS M CYP
2018 169 24 2:02:14 ARENDT-PABICH MAGGIE F GER
2180 170 146 2:02:18 WIDENMANN ULRICH M GER
2027 171 147 2:02:20 POPESCU ANDREI IONUT M ROU
2288 172 25 2:02:28 KARAPATAKH ANNI F CYP
2008 173 26 2:02:36 PLATON ANNA F ROU
2297 174 148 2:02:55 ARCHOMDIDES GEORGE M GRE
2006 175 149 2:03:21 WEIR LARRY M CAN
2049 176 27 2:03:21 WEIR CINDY F CAN
2281 177 28 2:03:26 ISABELLE BUCHET F FRA
2023 178 150 2:03:26 ORPHANIDES ANDREAS M CYP
2234 179 151 2:03:26 ELIA ELIAS M CYP
2172 180 152 2:03:54 SZALAY KRISZTIAN M HUN
2104 181 29 2:04:14 STAVRI GEORGINA F GBR
2118 182 153 2:04:50 ROMERO-MORGAZ JOSE M ESP
2035 183 154 2:05:17 STEFAN MARIUS M ROU
2290 184 155 2:05:18 IOANNOU YIANNAKIS M CYP
2072 185 156 2:05:19 KOUZIS COSTAS M CYP
2314 186 157 2:05:22 PAPAGEORGIOU ANDROS M CYP
2080 187 158 2:05:24 YIATROU PETER M GBR
2059 188 159 2:05:24 KAMPER ANDREAS M GER
2233 189 160 2:05:27 WHEELER MARCO M GBR
2016 190 161 2:05:28 STEVENTON LEE M GBR
2242 191 162 2:05:30 KALISPERIDES GEORGE M CYP
2186 192 30 2:06:03 GKIOUZELI VASILIKI F GRE
2279 193 163 2:06:03 HALL ROBERT M GBR
2274 194 164 2:06:31 WOLINSKI RAFAL M POL
2321 195 165 2:06:44 PITSILLIDES GEORGIOS M CYP
2139 196 166 2:06:45 CENDRON ROBERT M ITA
2192 197 167 2:06:49 TERRO WISSAM M LIB
2077 198 168 2:06:53 OIKONOMIDES GEORGE M CYP
2125 199 169 2:06:57 FORTUNE IAIN M GBR
2213 200 170 2:07:42 CARRETTA GIANLUIGI M ITA
2137 201 171 2:08:17 REIG RAFAEL M ESP
2283 202 172 2:08:41 ANDREOU LAMPROS M CYP
2087 203 31 2:08:56 KERR DEBRA F CAN
2249 204 32 2:09:17 GERTRAUD MUELLER F GER
2032 205 173 2:09:44 PAPADOPOYLOS MARINOS M GRE
2123 206 33 2:10:04 BECKER JULIA F GER
2246 207 174 2:10:12 HADJIGEORGIOU FRANGKISKOS M CYP
2053 208 175 2:10:14 ANDERSEN LARS BO M DEN
2024 209 176 2:10:18 MICHAELIDES ANDREAS M GRE
2028 210 177 2:10:49 DEWEY ANDREW M USA
2095 211 34 2:11:24 HOWARD EMMA F GBR
2092 212 178 2:11:50 DERBER DR. RICHARD M GER
2239 213 179 2:12:39 HOUVARDAS SOTIRIS M CYP
2151 214 35 2:13:16 HUMA SILVIA BEATRICE F ROU
2120 215 180 2:13:40 ARISTODEMOU ARISTOS M CYP
2007 216 181 2:14:09 HAJITTOFIS ALKIS M CYP
2039 217 36 2:14:23 LANDRY MARY F CAN
2094 218 37 2:15:03 HUMA ELENA F ROU
2269 219 182 2:15:03 SZERSZEN ANDRZEJ M POL
2318 220 183 2:15:38 CHATZIMICHELAKIS ANTONIOS M GRE
2304 221 184 2:15:39 CHRISTODOULOU CHRIS M CYP
2303 222 185 2:15:41 CHRISTODOULOU THEOFANIS M CYP
2103 223 186 2:15:57 STAVRIDES GEORGE M CYP
2170 224 38 2:16:17 PAPA THEODORA F CYP
2200 225 187 2:16:31 FLIS GRZEGORZ M POL
2261 226 188 2:16:57 LAKO ZOLTAN M HUN
2273 227 39 2:17:21 EGLI DANIELA F ROU
2163 228 189 2:17:41 TSAKONAS KONSTANTINOS M GRE
2014 229 40 2:18:17 NOTINGHER ANA-MARIA F ROU
2215 230 41 2:18:26 RICCI LUCIA F ITA
2291 231 190 2:18:39 MAMBAKOS ANDREAS M CYP
2045 232 191 2:19:08 KASSAPIS CHARALAMPOS M CYP
2145 233 42 2:19:51 BAKOGIANNI SANA F GRE
2295 234 192 2:20:38 IOANNOU NEOPTOLEMOS M CYP
2196 235 43 2:21:24 DOIG JENNIFER F GBR
2205 236 193 2:22:38 TERZIAN PETROS M CYP
2150 237 44 2:22:43 CHARALAMPOUS SHARON F GBR
2277 238 45 2:23:31 WILSON SHARON F GBR
2278 239 46 2:23:32 GUMLEY AMANDA F GBR
2110 240 194 2:23:44 PLEZER GYORGY M HUN
2065 241 47 2:23:55 LUDOVIC MONCLA F FRA
2142 242 195 2:23:58 COURTS RUSSELL M GBR
2067 243 196 2:24:09 KROG NANDO M GER
2257 244 48 2:24:37 MCAULE RIANNAH F GBR
2154 245 49 2:24:37 COSHAM STACEY F GBR
2183 246 50 2:24:41 STEFAN ELENA F ROU
2240 247 197 2:25:12 VARGA DANIEL M HUN
2253 248 51 2:26:31 TONI CRISTINA F ITA
2306 249 198 2:26:37 MAUDSLEY PAUL M GBR
2114 250 52 2:26:42 JONES KIMBERLY F USA
2285 251 53 2:26:52 HAYNES JANINE F GBR
2214 252 54 2:27:42 COPERTINI FRANCESCA F ITA
2325 253 199 2:27:55 OKROY ROBERT M GER
2184 254 200 2:30:06 KOUMPIAS VASILEIOS M GRE
2317 255 201 2:30:36 PAPAIOANNOU AVGOUSTINOS M CYP
2134 256 202 2:33:17 HOLDEN PHIL M GBR
2335 257 203 2:36:07 PAPADOPOULOS ANDREAS M CYP
2305 258 204 2:38:18 HOLE PATRICK M GBR
2042 259 205 2:39:04 KROG MICHAEL M GER
2198 260 55 2:39:07 KROG JIL F GER
2176 261 206 2:39:57 ZOUMIDOU KYPROS M GBR
2060 262 207 2:40:03 KALLI MICHAEL M CYP
2081 263 56 2:41:02 KROG DANA F GER
2199 264 208 2:42:07 EL FAKIH BASSEL M LIB
2245 265 209 2:47:20 NATHANAEL ANTHONY M CYP
2129 266 57 2:55:31 NICULESCU IULIANA F ROU
2004 267 58 2:59:25 ROTT-GREDLER ALEXANDRAB F AUT
2251 268 210 3:00:27 GRAHAM MATHEW M GBR
2165 269 211 3:02:54 SANKEY STUART M GBR
2286 270 212 3:14:10 ARISTODIMOU ALKIS M CYP
2333 271 59 3:28:58 AJAM LEILA F ISR
2020 272 213 3:35:32 DORINEL MARAGUAN M ROU

Αποτελέσματα στα 10 χιλιόμετρα

Atlantica 10Km Results

Number Rank Rank M/W Time Surname Name Sex Nat.
3040 1 1 0:32:05 PIKE JOHN M GBR
3070 2 2 0:32:18 BETKOWSKI PIOTR M POL
3034 3 3 0:32:31 PARDOUX ADAM M FRA
3283 4 4 0:34:36 JALLOW ALPHA M GBR
3113 5 5 0:34:50 CLAYDON DAVID M GBR
3193 6 6 0:35:05 KOLONICS TAMAS M HUN
3358 7 7 0:35:24 ARISTOTELOUS KYRIAKOS M CYP
3128 8 8 0:35:38 IOANNOU CHARALAMBOS M CYP
3399 9 9 0:36:02 HOLMES BEN M GBR
3206 10 10 0:36:08 POWELL ZACHARY M CAN
3134 11 11 0:36:21 CHRISTODOULOU CHRISTOS M CYP
3305 12 12 0:36:22 BROWRING JASON M GBR
3406 13 13 0:36:24 - - M ITA
3191 14 14 0:36:37 WILSON WILLIE M GBR
3168 15 15 0:36:38 STEPANIK ROMAN M SVK
3161 16 16 0:36:52 DOWD DAVID M GBR
3015 17 1 0:36:55 DZIEGIEL ANDZELIKA F POL
3371 18 17 0:37:17 YIANNIS SARRIS M CYP
3361 19 18 0:37:24 THEOCHARIS PANAGIOTIS M GRE
3073 20 19 0:37:25 MERTIKAS TASOS M GRE
3298 21 20 0:37:28 HAYES DANIEL M CYP
3024 22 21 0:37:38 BEKES MARTIN M SVK
3330 23 22 0:37:48 SOTERIOU KYRIACOS M CYP
3364 24 23 0:37:51 GRANDE ANTONIO M ITA
3169 25 24 0:37:56 SOKRATOUS SOKRATIS M CYP
3343 26 25 0:37:56 SIMPSON DAVID M GBR
3182 27 26 0:38:12 DURAJ EMIL M SVK
3233 28 27 0:38:20 KOMODROMO CHRISTAKIS M CYP
3110 29 2 0:38:25 CLAUDON EMMA F GBR
3275 30 28 0:38:44 PAPADAVID DIMOKRITOS M CYP
3293 31 29 0:39:21 ANANA ALEX M CYP
3329 32 30 0:39:33 THOMAS ALAN M GBR
3299 33 31 0:39:50 AVRAAM AVRAMIS M CYP
3285 34 32 0:40:09 DAVIES MIKE M GBR
3272 35 33 0:40:10 TOFARE STAVROS M CYP
3061 36 34 0:40:13 DOLGY MIKHAIL M RUS
3048 37 35 0:40:15 SHASTRI ARPIT M IND
3396 38 36 0:40:15 MITCHELMORE DARREN M GBR
3239 39 37 0:40:27 CAMPION BEN M GBR
3103 40 38 0:40:29 TSAOUSIS YIANNAKIS M CYP
3301 41 39 0:40:36 CONSTANTINOU COSTAS M CYP
3237 42 40 0:40:39 DAKIN PHILIP M GBR
3321 43 41 0:40:42 LEA SAM M UKR
3380 44 42 0:41:10 TEPANOSYAN DAVID M CYP
3280 45 3 0:41:12 CLARK DIANE F GBR
3171 46 43 0:41:13 CHIMONIS COSTAS M CYP
3184 47 44 0:41:19 OCENAS PETER M SVK
3395 48 45 0:41:29 BULLO ALBERTO M ITA
3177 49 46 0:41:30 AVRAMOPOULOS THEMIS M CYP
3129 50 47 0:41:32 KOUMIS IOANNIS M CYP
3355 51 48 0:41:34 KAPNETIS NIKOLAS M CYP
3120 52 49 0:41:43 SPROSSON RICHARD M GBR
3240 53 50 0:41:51 NICOLAOU KYPROS M CYP
3132 54 51 0:42:36 THEODOROU SOFOKLIS M CYP
3176 55 52 0:42:45 MICHAILIDES DOROS M CYP
3966 56 53 0:42:50 - - M ITA
3028 57 4 0:42:54 WISNIEWSKA MARTYNA F POL
3186 58 54 0:43:14 SAVVA GIANNIS M CYP
3011 59 55 0:43:18 WAHLSTROM ANDREAS M SWE
3205 60 56 0:43:18 MORRIS TOBY M CYP
3124 61 57 0:43:27 KYRIAKIDES KONSTANTINOS M CYP
3405 62 5 0:43:34 MUNTEANU CORNELIA VIOLETA F ROU
3249 63 58 0:43:34 ANTONIOU PANICOS M CYP
3297 64 6 0:43:47 NEAL ELENA F SVK
3101 65 59 0:43:52 KOGKOTHS IAKYNTHOS M CYP
3238 66 60 0:43:56 IRZENSKY ARISTOS M POL
3244 67 61 0:43:57 MENEGAKIS GEORGIOS M CYP
3121 68 7 0:43:58 CLAYTON SARAH F GBR
3090 69 8 0:43:59 IVROU SOFIA F GRE
3196 70 62 0:44:03 BALADINCZ ISTVAN M HUN
3006 71 9 0:44:20 DARREN JACKSON M GBR
3265 72 63 0:44:32 PAPAGEORGIOU GIORGIOS M CYP
3200 73 64 0:44:35 NIKOLAIDES STATHIS M CYP
3279 74 65 0:44:46 GLIJINESCU DUMITRU M ROU
3232 75 10 0:44:49 LILIANA TANASIE F ROU
3201 76 11 0:45:07 LAMPROU MARIA F CYP
3057 77 66 0:45:16 SALDARIS GEORGIOS M GRE
3375 78 67 0:45:34 WOODS CHRIS M GBR
3230 79 68 0:45:38 COMTE JEREMY M FRA
3149 80 69 0:45:41 LOIZIDES MICHALIS M CYP
3052 81 12 0:45:42 WALLESCH EMILY F KEN
3170 82 70 0:45:49 GAZI MILOS M SVK
3263 83 71 0:45:57 KOUMI PANIKOS M CYP
3350 84 72 0:46:08 SHAOUNA GEORGE M CYP
3130 85 73 0:46:12 CONSTANTINIDES NICOS M CYP
3202 86 74 0:46:24 PAYLOU STELIOS M CYP
3349 87 75 0:46:26 OTTA LUBOMIR M CZE
3281 88 76 0:46:30 ANTONIADES NICOLAS M CYP
3075 89 13 0:46:37 MEALIN ROXY F GBR
3147 90 14 0:46:44 HAMMOND NICOLA F GBR
3398 91 77 0:46:55 CHRISTOFOROU AKIS M CYP
3131 92 78 0:46:55 ARISTOTELOUS ANDREAS M CYP
3096 93 79 0:46:58 ERHMOS KLHTOS M CYP
3116 94 80 0:46:59 MYLWNAS ANDREAS M CYP
3111 95 81 0:47:00 KORNEEB MAXIM M CYP
3402 96 82 0:47:01 DE DONCKER PETROS M CYP
3183 97 83 0:47:03 CHRISTODOULOU NICOS M CYP
3002 98 84 0:47:09 NEWNHAM ADAM M GBR
3180 99 85 0:47:12 BUDZAK ONDRAJ M SVK
3348 100 15 0:47:14 COULSON JOE´ANN F GBR
3148 101 86 0:47:16 MOUPAGITSOGLOU KOSMAS M GRE
3216 102 87 0:47:17 KOURIEAS KYRIAKOS M CYP
3156 103 88 0:47:23 TUOHY GAVIN M GBR
3133 104 89 0:47:26 AFXENTIOU CHRISTOS M CYP
3122 105 90 0:47:32 FWTEINOS GIANNHS M CYP
3109 106 91 0:47:33 SOFOKLEOUS SOFOKLIS M CYP
3197 107 92 0:47:36 SZIGETI GABOR M HUN
3235 108 93 0:47:48 DEBBAS VICTOR M CYP
3126 109 94 0:47:53 CHRISTOFOROU GEWRGIOS M CYP
3195 110 95 0:47:55 TAPPIS MICHALIS M CYP
3354 111 16 0:47:58 ANGELA SERGIDOU F CYP
3211 112 96 0:47:58 LEE MICHAEL M GBR
3254 113 97 0:48:02 NEARCHOU ANDROS M CYP
3313 114 98 0:48:09 SOURMELIS NICOLAS M CYP
3181 115 17 0:48:09 MONOGIOU BETTY F CYP
3370 116 99 0:48:11 TSAKIRIDIS VASILEIOS M sdoe GRE
3291 117 100 0:48:16 IONONT SOFIAN M CYP
3217 118 101 0:48:16 HADJIGEROU NICOS M CYP
3259 119 102 0:48:21 MARKIDES CHRIS M CYP
3155 120 103 0:48:24 DEMETRIOU EMILIANOS M CYP
3286 121 104 0:48:26 KEAST ANDY M GBR
3084 122 18 0:48:26 CLIFFORD SHARNIE F AUS
3066 123 105 0:48:48 COATES PAUL M GBR
3212 124 106 0:48:49 KOKKINOS PANAYIOTIS M GRE
3185 125 19 0:49:00 ADAMECZ DORA F HUN
3125 126 20 0:49:10 CHRISTOU NATASA F CYP
3026 127 107 0:49:11 WHITE MARTYN M GBR
3393 128 108 0:49:16 KIPROS SOFOKLEOUS M CYP
3146 129 21 0:49:21 PAPADOPOULOS CHRISTINA F CYP
3194 130 109 0:49:54 PAMPORIS KYRIAKOS M CYP
3167 131 110 0:49:54 KEKELIS STEFANOS M CYP
3117 132 111 0:50:01 PHILIPPOU MICHALIS M CYP
3245 133 112 0:50:03 LOIZIDES EVRIPIDES M CYP
3236 134 22 0:50:05 DAKIN ANGELA F GBR
3115 135 23 0:50:10 FTELECHA ATHINA F CYP
3257 136 113 0:50:12 ARISTIDOU PETROS M CYP
3334 137 114 0:50:17 KORDEL DANIEL M POL
3250 138 115 0:50:22 EFTHIMIOU ANDREAS M CYP
3099 139 24 0:50:36 KOPER GROENEVELT SASKIA F NED
3342 140 116 0:50:37 MORALES ARNO M USA
3347 141 117 0:50:37 MORALES ALEX M USA
3204 142 118 0:50:40 DAVID BENCE M CYP
3246 143 119 0:50:50 ZACHARIOU ZACHARIAS M CYP
3152 144 120 0:50:51 GOUTOS KONSTANTINOS M GRE
3086 145 121 0:50:56 STEVENS SIMON M GBR
3043 146 122 0:51:00 THRASOU MICHAEL M CYP
3221 147 123 0:51:07 VATYLIOTIS DIMITRIS M CYP
3046 148 25 0:51:13 BRAUER KATJA F GER
3271 149 124 0:51:14 GEORGIOU LEANDROS M CYP
3207 150 125 0:51:17 SHAELLIS MICHAEL M AUS
3317 151 126 0:51:27 NISIFOROU IOAKIM M CYP
3315 152 127 0:51:28 DOROTHEOU ACHILLEAS M CYP
3039 153 26 0:51:37 FORTUNE ANNE F GBR
3276 154 128 0:51:51 SOZOU ANDREAS M GBR
3065 155 129 0:51:51 AOUN NOEL M LIB
3400 156 27 0:51:52 PATSALIDOU RODIA F CYP
3268 157 130 0:51:55 SOFRONIOU ANTONIS M CYP
3072 158 131 0:51:57 BAIRD ROBERT M GBR
3320 159 132 0:51:58 SAVVIDES GEORGE M CYP
3362 160 133 0:52:00 IONESCU RAZVAN M ROU
3068 161 134 0:52:03 STEFAN PETER M SWZ
3107 162 135 0:52:47 KATSIFAS BASILIOS M GRE
3137 163 136 0:52:52 SPANOS EMMANOUIL M GRE
3094 164 137 0:52:57 ARGYROU XRYSOBALANTHS M CYP
3173 165 138 0:53:00 KYRIACOU MICHALIS M CYP
3154 166 28 0:53:07 LEAHY KAREN F GBR
3209 167 29 0:53:09 GEDDES NIKI F ZIM
3266 168 30 0:53:10 TEDOFF PAULEY F GBR
3243 169 139 0:53:11 PILLAKOURIS SIMOS M CYP
3100 170 31 0:53:11 FOULKES LINDA F GBR
3274 171 140 0:53:12 TUCKER STEPHEN M GBR
3042 172 32 0:53:27 SMOLINSKA KATARZYNA F POL
3255 173 141 0:53:29 MANOLI CHRISTAKIS M CYP
3323 174 142 0:53:34 IOANNIDES GIANNOS M CYP
3304 175 143 0:53:46 LAMBRIDES SOPHOCLES M CYP
3328 176 144 0:53:56 GOTTHARD CLAUS ROSENBERG M GER
3253 177 33 0:54:04 CHRISTOFI IRINI F CYP
3231 178 34 0:54:13 KONSTANTINOU EVGENIA F CYP
3178 179 145 0:54:13 SIMEOU ANDREAS M CYP
3098 180 146 0:54:14 VARER VARGIN M TUR
3353 181 35 0:54:17 EIRINI KAKOYIANNI F CYP
3267 182 147 0:54:18 HUME KEVIN M GBR
3005 183 148 0:54:22 ALEXANDR GOICIU M ROU
3264 184 36 0:54:26 RHODES JUDITH F GBR
3229 185 37 0:54:29 DIETI KYRIAKI F CYP
3189 186 149 0:54:29 CHARALAMPOUS CHRISTOS M CYP
3083 187 150 0:54:44 RIGGOTT WAYNE M GBR
3114 188 38 0:55:06 ZARMA SILVANA F CYP
3051 189 151 0:55:11 ELIOPHOTOS ELIOPHOTOU M CYP
3088 190 39 0:55:13 TSAKMAKI ZOI F GRE
3036 191 40 0:55:14 CHOISI JEANETTE F GRE
3252 192 152 0:55:22 VARNAVA STAVROS M CYP
3331 193 153 0:55:26 LIASIDIS NIKOS M CYP
3225 194 154 0:55:45 MALLOUPPAS ANDREAS M CYP
3087 195 155 0:55:47 SIMONOS SIMON M CYP
3053 196 41 0:55:47 CHRISTOPOULOU EUANTHIA F GRE
3270 197 156 0:55:51 JOHNSON IAN M GBR
3092 198 42 0:56:05 OLIVER SUSAN F GBR
3282 199 43 0:56:15 ROACH KAYLEIGH F GBR
3374 200 44 0:56:15 UPTON JADE F CYP
3363 201 45 0:56:16 PETA ELENA F ROU
3019 202 46 0:56:16 NICOLAOU MARINA F CYP
3085 203 47 0:56:18 AKERMAN ZEHRA F CYP
3003 204 48 0:56:22 MICHOU ALEXANDRA F GRE
3308 205 157 0:56:52 WIELAND ACHIM M GER
3368 206 49 0:57:01 HADJIPRODROMOU SOPHI F CYP
3215 207 158 0:57:04 PATSIOS MARIOS M CYP
3018 208 159 0:57:22 PAPALOIZOU CHARALAMBOS M CYP
3079 209 160 0:57:23 LOURENTZAKIS THEODOSIOS M GRE
3063 210 50 0:57:35 BRYCE MOIRA F GBR
3319 211 51 0:58:06 PROKOPCHUK OLGA F UKR
3294 212 161 0:58:06 ACHILLEOS HARIS M CYP
3058 213 162 0:58:08 MARK DAVIES GERAINT M GBR
3038 214 52 0:58:10 ANDREW JESSICA F GBR
3067 215 163 0:58:10 HOMMENS CHRISTIAN M CYP
3210 216 164 0:58:11 HENTZSCHEL ALEXANDER M GER
3159 217 165 0:58:15 POWELL KENT M CAN
3214 218 53 0:58:15 KYRIAKOU MARIA F CYP
3175 219 166 0:58:31 STEFANOS KYRIAKOU M CYP
3316 220 167 0:58:33 SAVVA EVGENIOS M CYP
3384 221 54 0:58:45 LOIZOU KIKA F CYP
3029 222 55 0:58:48 BANOU ANGELIKI F GRE
3376 223 168 0:58:48 PARMAKKIS MICHALIS M CYP
3352 224 169 0:59:00 KOUTSAVAKIS MICHALIS M CYP
3049 225 56 0:59:04 KRIZOVA KLARA F CZE
3074 226 57 0:59:09 TANASE CLAUDIA IOANNA F ROU
3220 227 170 0:59:15 GEORGOPOULOS DIMITRIS M GRE
3307 228 171 0:59:24 HILL MARTIN M CAN
3097 229 172 0:59:31 OZGU YUKSEL M TUR
3242 230 58 0:59:32 PARPERI NIKI F CYP
3251 231 173 0:59:52 KARAYIANNIS PANICOS M CYP
3369 232 59 1:00:05 KIRIAKI ZIGOULI F GRE
3208 233 174 1:00:17 NIKOLAOU SIMOS M CYP
3145 234 175 1:00:18 DEMETRIOU SAVVAS M CYP
3284 235 60 1:00:18 MARKITANI ELENA F CYP
3141 236 61 1:00:46 VIOLARY XENIA F CYP
3314 237 176 1:00:48 KENTIS ANTONIS M CYP
3022 238 177 1:00:52 BALDO ANGEL M ESP
3394 239 178 1:00:56 D´HOOGE JEAN-LUL M BEL
3366 240 179 1:00:58 SOCRATIS XARALAMBOUS M CYP
3223 241 62 1:01:00 MACKEY ELOINE F GBR
3999 242 180 1:01:00 - - M ITA
3367 243 181 1:01:37 CHRISTOS RODOSTHENOUS M CYP
3389 244 182 1:01:39 STAVROU GENETHLIS M CYP
3064 245 63 1:01:58 PAPOUTSAKIS MARLISE F SUI
3139 246 64 1:02:06 PHILIPPIDES ANNA F CYP
3037 247 65 1:02:19 SAWINSKA ANNA F POL
3166 248 183 1:02:20 PEREZ PAUL M CYP
3045 249 184 1:02:21 WALCZEWSKI MICHAL M POL
3388 250 185 1:02:38 GEORGIOU CHARIS M CYP
3199 251 186 1:02:48 LAZAROU TASOS M CYP
3386 252 66 1:02:54 FICEKOVA IVICA F SVK
3056 253 67 1:02:54 SONA FICEKOVA F SVK
3047 254 68 1:03:06 THEODOSIOU MIKAELA F CYP
3401 255 187 1:03:13 CHAHAR LALIT M IND
3140 256 69 1:03:22 CAM-SPANOS ILKAY F USA
3226 257 70 1:03:32 NIKOLAOU ELENA F CYP
3336 258 188 1:03:36 KLEOVOULOU CHARIS M CYP
3102 259 71 1:03:44 PITSILLIDOU FANI F CYP
3031 260 189 1:03:49 JARRIN MATEO M ECU
3219 261 190 1:03:51 SOFIAN HOURY M LIB
3010 262 191 1:04:21 GEORGOPOULOS ANDREAS M GRE
3365 263 192 1:04:21 FLIS RAFAL ANDRZEJ M POL
3391 264 72 1:04:22 LANITI SILEIA F CYP
3025 265 73 1:04:25 BEGKA ANGELIKI F GRE
3095 266 193 1:04:41 SYNODINOS PHILIPPOS M GRE
3174 267 194 1:05:20 KOKKINOS GIANNAKIS M CYP
3080 268 195 1:05:32 PASKELL CY M GBR
3390 269 74 1:05:42 VAN DAMME VALERIE F BEL
3144 270 196 1:05:48 IOANNIDIS DIMITRIS M CYP
3143 271 75 1:05:48 KOMBOU CHRISTINA F CYP
3035 272 76 1:06:03 WIELANIER MATYLDA F POL
3372 273 77 1:06:24 MARTINA MEINDERS F GER
3106 274 197 1:06:58 CRISTALLI FABRIZIO M ITA
3218 275 78 1:07:15 BARANOWSKI ALEXANDRA F GBR
3356 276 198 1:07:15 HADJIGEORGIOU ARIS M CYP
3104 277 199 1:07:16 LYSANDROU LYSANDROS M CYP
3163 278 79 1:07:17 TOUMAZOU LIANA F CYP
3397 279 80 1:07:21 MAKADONAS CATHERINE F GBR
3165 280 81 1:07:21 NIKOLAOU ELENI F CYP
3138 281 82 1:07:37 AGAPITOU CHRISTY F GRE
3312 282 200 1:07:41 BAKUSHEV ARTEM M CYP
3108 283 83 1:07:53 GEREVINI SIMONETTA F ITA
3292 284 201 1:08:01 CHRISTOFOROU STEFANOS M CYP
3351 285 84 1:08:26 EVANS AMANDA F GBR
3310 286 202 1:09:00 NANAYAKKARAGE BUDDHIKA M SRI
3303 287 85 1:10:34 BAKALIS NICOLE F GRE
3013 288 203 1:10:56 SKOULOUDIS ANDREAS M GRE
3030 289 86 1:11:20 HENRY MARY LOU F CAN
3345 290 204 1:11:23 MALPANI VINAY M IND
3050 291 87 1:12:45 BERTSATOY ELENI F GRE
3001 292 205 1:13:40 LYRAS IOANNIS M GRE
3023 293 88 1:15:08 RZEDZICKA GRAZYNA ROT F POL
3164 294 89 1:17:28 NIKOLAOU ATHINA F CYP
3360 295 90 1:21:14 ROMPOTI EFI F GRE
3105 296 91 1:22:59 KITSI KALLISTHENI F CYP
3160 297 92 1:22:59 KITSI NITSA F CYP
3213 298 93 1:23:02 MIHAIL DESPO F CYP
3262 299 94 1:25:49 DORRIAN REBEKAH F AUS
3261 300 95 1:26:42 WEST MARIA F GBR
3151 301 206 1:31:01 PANAGIOTOU PANAGIOTIS M CYP
3339 302 207 1:31:24 HADJISOTERIOU KLEATHIS M CYP
3260 303 208 1:31:24 STEFANOU HERMES M CYP
3338 304 96 1:32:26 HADJISOTERIOU MARINA F GBR
3093 305 97 1:34:47 SMITH TERRY A F CAN
3335 306 98 1:34:49 CONRAD ALICIA F CAN
3311 307 209 1:35:28 PANAGOS KONSTANTINOS M GRE
3118 308 210 1:39:21 PIRINTZHS NEOKLHS M CYP
3009 309 211 1:50:01 ZIMIANITIS LEFTERIS M GRE
3322 310 212 3:52:37 CHARONITAKIS MICHALIS M GRE
3119 311 213 5:53:49 STRATHS DEMETRHS M CYP