Προβολές σελίδων τον προηγούμενο μήνα

Δευτέρα, 31 Οκτωβρίου 2011

1ος Ημιμαραθώνιος Λίμνης Κερκίνης

Γενική Φύλου Αρ. Συμ. Επώνυμο Όνομα 12 χλμ Χρόνος Καθαρός Χρόνος Σύλλογος
1 1 40 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:48:28 01:23:14 01:23:13 RUNNER
2 126 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:28:47 01:28:46 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 2 00:52:14
3 3 234 ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:52:11 01:28:48 01:28:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 4 279 ΛΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:52:22 01:28:48 01:28:40 ΣΑΦΑΝΣ
5 43 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:30:34 01:30:33 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 5 00:52:16
6 6 298 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 00:52:04 01:31:29 01:31:24 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 7 297 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:52:10 01:31:29 01:31:24 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 8 96 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:52:33 01:32:12 01:32:05 ΜΟΤΟΛΕΣΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
9 73 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 01:33:35 01:33:28 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 9 00:53:51
10 10 232 ΞΙΦΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:55:15 01:34:54 01:34:52 ΣΕΒΑ ΣΕΡΡΩΝ
11 11 243 ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 00:54:35 01:35:15 01:35:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 12 167 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:38 01:37:42 01:37:37 Σ.Φ.Α.Μ.
13 13 299 ΤΣΑΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:56:20 01:37:47 01:37:33 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14 14 186 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:09 01:37:47 01:37:45 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 15 191 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:47 01:37:54 01:37:47 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 16 148 ΤΣIΑΚΙΡΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 00:57:07 01:37:58 01:37:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 17 123 ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:57:21 01:38:20 01:38:16 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
18 18 288 ΒΕΝΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:57:27 01:38:33 01:38:27 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 78 ΚΟΡΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:39:32 01:39:30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 19 00:55:14
20 276 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ 01:39:54 01:39:52 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 20 00:57:16
21 21 261 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:57:23 01:40:19 01:40:18 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
22 4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 01:40:37 01:40:33 ΛΕΣΧΗ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΙΕΡΟΛΟΧΙΤΩΝ 22 00:56:58
23 296 ΚΥΡΕΛΤΣΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 01:40:42 01:40:40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 23 00:58:26
24 24 187 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:57:52 01:40:56 01:40:55 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
25 1 274 ΓΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:58:47 01:40:58 01:40:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
26 25 15 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:46 01:40:58 01:40:47 Σ.Δ.Υ.Θ.
27 26 292 ΦΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:55:57 01:41:02 01:41:01 JUST RUN
28 82 ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 01:41:14 01:41:04 ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 27 00:58:00
29 109 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:41:34 01:41:25 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΟΔΟΙΠΟΡΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 28 00:58:39
30 29 166 ΓΚΟΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:57:55 01:41:47 01:41:44 FLOWRIDE
31 30 129 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:58:23 01:42:04 01:42:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 31 76 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 00:58:26 01:42:04 01:42:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 32 213 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:58:53 01:42:14 01:42:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
34 33 138 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:59:24 01:42:20 01:42:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 34 245 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:59:26 01:42:59 01:42:56 Α.Ο.Ν ΖΙΧΝΗΣ
36 35 293 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:59:48 01:43:11 01:43:09 RUNNER
37 36 244 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:59:49 01:43:27 01:43:24 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
38 37 214 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00:59:00 01:43:38 01:43:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 38 12 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:04:09 01:43:43 01:43:42 ΣΔΥΘ
40 39 67 ΣΑΡΒΑΝΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 00:59:09 01:43:47 01:43:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 40 19 ΔΕΛΕΦΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:00:21 01:44:34 01:44:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 41 153 ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:44:50 01:44:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 284 CARLOS GUTIERREZ 01:45:00 01:44:53 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 42 01:00:10
44 43 62 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:45:11 01:45:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45 44 154 ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:00:54 01:45:42 01:45:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 45 117 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:01:39 01:45:51 01:45:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
47 46 171 ΚΙΟΡΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:00:59 01:46:20 01:46:14 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
48 47 33 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:03:14 01:46:27 01:46:14 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
49 48 106 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:03:15 01:46:27 01:46:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50 49 157 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:01:02 01:46:33 01:46:26 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
51 50 11 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΟΛΟΜΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:01:38 01:47:05 01:46:53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 51 180 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 01:02:52 01:47:33 01:47:28 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
53 2 127 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 01:02:56 01:47:34 01:47:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
54 52 181 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:02:53 01:47:34 01:47:28 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
55 77 ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:47:51 01:47:48 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 3 00:58:53
56 54 131 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:01:46 01:48:46 01:48:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 55 233 ΔΑΒΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 01:04:39 01:48:48 01:48:33 Ο.Μ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
58 56 141 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:02:46 01:48:55 01:48:48 ROUT
59 57 145 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:17 01:49:02 01:48:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 58 199 ΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:00:48 01:49:09 01:48:58 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
61 59 212 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ 01:01:31 01:49:23 01:49:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62 60 172 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:04:24 01:49:25 01:49:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 61 71 ΡΑΜΝΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:01:40 01:49:39 01:49:37 KERKINI LAKE RUNNERS
64 62 144 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:25 01:49:41 01:49:39 ΜΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
65 63 25 ΠΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:03:42 01:49:41 01:49:30 GROUP C - IOANNINA
66 64 152 ΣΙΟΡΕΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:03:41 01:49:42 01:49:32 FIFTH ELEMENT
67 65 174 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 01:06:44 01:49:46 01:49:26 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
68 66 285 STCLAIR JONATHAN 01:03:01 01:49:57 01:49:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
69 67 132 ΠΑΠΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:05:24 01:50:01 01:49:49 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
70 68 150 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 01:04:41 01:50:27 01:50:14 ADIDAS
71 69 201 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:08 01:50:44 01:50:23 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
72 70 158 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 01:04:24 01:50:46 01:50:22 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
73 71 95 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:03:52 01:51:17 01:50:57 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ
74 72 282 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:04:42 01:51:19 01:51:02 ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
75 73 182 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 01:05:04 01:51:25 01:51:09 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
76 74 241 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 01:03:08 01:51:28 01:51:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77 75 156 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:04:23 01:51:36 01:51:28 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
78 76 193 ΠΡΟΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:03:45 01:51:43 01:51:21 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
79 77 251 ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:06:12 01:51:47 01:51:35 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
80 78 116 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:01:48 01:51:51 01:51:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81 3 211 ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 01:04:18 01:51:52 01:51:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
82 79 139 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:52:02 01:52:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83 4 275 ΓΕΡΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 01:05:28 01:52:07 01:52:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
84 80 230 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 00:59:57 01:52:40 01:52:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85 81 3 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:05:57 01:52:43 01:52:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86 82 2 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:06:09 01:52:51 01:52:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87 83 98 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 01:06:57 01:52:56 01:52:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88 84 258 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 01:05:07 01:53:07 01:52:51 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
89 5 248 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:04:56 01:54:12 01:53:52 ΟΦΚΑ
90 85 260 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:07:45 01:54:28 01:54:14 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
91 6 66 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 01:04:23 01:54:43 01:54:37 ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
92 86 192 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:07:44 01:55:18 01:54:59 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
93 87 194 ΤΕΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:07:53 01:55:20 01:55:02 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
94 88 52 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:08:11 01:55:27 01:55:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95 89 124 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:08:00 01:55:44 01:55:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
96 90 121 ΜΠΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:07:58 01:55:45 01:55:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97 91 203 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:08:34 01:55:46 01:55:31 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
98 92 104 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:04:30 01:55:55 01:55:53 ΟΣΠΕΓ
99 93 112 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΗΣ 01:04:40 01:56:05 01:56:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100 7 216 ΓΙΑΝΝΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:04:12 01:56:32 01:56:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
101 94 151 ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:05:15 01:56:50 01:56:38 ADIDAS
102 95 53 ΓAΪTANHΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:06:06 01:56:56 01:56:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
103 96 61 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:05:01 01:57:07 01:57:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 97 289 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 01:07:15 01:57:17 01:56:56 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
105 98 205 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:07:15 01:57:17 01:56:56 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
106 8 162 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 01:05:28 01:57:24 01:57:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
107 99 256 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 01:03:54 01:57:36 01:57:26 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
108 100 222 ΒΟΥΛΤΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:06:14 01:57:38 01:57:38 Φ.Ο.Σ.
109 101 20 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:08:01 01:58:00 01:57:44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 14 ΧΕΙΛΗ ΝΟΥΛΗ 01:58:12 01:58:09 ΓΥΜΝ.ΣΥΛ. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 9 01:07:39
111 102 146 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:04:20 01:58:29 01:58:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
112 103 114 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 01:08:24 01:58:32 01:58:13 ΕΟΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
113 104 270 ΑΓΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:08:26 01:58:33 01:58:33 ΑΜΜΟΥΔΙΑ
114 105 55 ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:03 01:58:42 01:58:34 ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
115 106 113 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:08:04 01:58:44 01:58:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 107 246 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:08:31 01:58:53 01:58:44 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
117 108 231 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:07 01:58:55 01:58:55 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ
118 109 175 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:08:01 01:59:05 01:58:46 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
119 110 48 ΚΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:09:32 01:59:06 01:58:58 ΣΑΦΑΝΣ
120 111 18 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:05:54 01:59:29 01:59:19 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
121 112 196 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:09:45 01:59:42 01:59:24 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
122 113 149 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣ 01:08:49 01:59:54 01:59:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
123 114 136 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:09:13 02:01:08 02:00:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124 115 165 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ 01:07:57 02:01:49 02:01:36 Bedlay's
125 116 247 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:13:28 02:01:50 02:01:32
126 117 287 ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:04:37 02:01:54 02:01:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
127 118 286 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:34 02:01:55 02:01:43 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
128 119 268 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:10:47 02:01:57 02:01:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129 120 79 ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:09:39 02:02:04 02:01:42
130 121 267 ΜΗΝΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:08:46 02:02:06 02:02:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131 122 195 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 01:11:14 02:02:52 02:02:29 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
132 123 163 ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:09:54 02:02:53 02:02:40 ΣΕΟ
133 124 59 ΦΕΛΕΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:13:05 02:03:13 02:02:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134 125 120 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ 01:08:02 02:03:33 02:03:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135 126 228 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ 01:09:17 02:03:37 02:03:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 127 262 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:09:56 02:03:55 02:03:55 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
137 128 108 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:12:30 02:04:02 02:03:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
138 129 74 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:08:14 02:04:03 02:03:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
139 130 173 ΔΡΑΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:09:53 02:04:11 02:04:08 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
140 131 177 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΣ 01:10:22 02:04:52 02:04:31 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
141 132 75 ΜΠΟΓΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:10:04 02:05:07 02:05:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142 133 184 ΝΤΕΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 01:16:41 02:05:18 02:04:54 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
143 134 266 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:11:27 02:06:02 02:05:40
144 135 16 ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:03:12 02:07:10 02:07:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
145 92 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 02:07:21 02:07:04 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 136 01:14:15
146 137 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:15:34 02:07:29 02:07:07 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
147 10 49 ΚΑΝΤΖΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:12:55 02:07:33 02:07:23 ΣΑΦΑΝΣ
148 138 38 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:12:44 02:07:37 02:07:30 Ο.Μ.Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
149 139 37 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:12:40 02:07:37 02:07:30 Ο.Μ.Γ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
150 140 72 ΠΕΡΔΟΣ ΘΩΜΑΣ 02:07:39 02:07:39 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
151 11 209 ΚΩΔΩΝΑ ΑΘΗΝΑ 01:13:44 02:07:44 02:07:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
152 21 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:07:55 02:07:46 ROUT (RODOPI ULTRA TRAIL) 141 01:13:48
153 142 140 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:13:49 02:07:55 02:07:46 ΑΝΟΔΟΣ
154 143 134 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:12:50 02:08:08 02:07:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
155 144 210 ΜΑΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:13:45 02:08:35 02:08:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
156 145 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:08:43 02:09:10 02:09:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157 146 220 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 01:12:48 02:09:23 02:09:09 Φ.Ο.Σ.
158 147 90 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:08:57 02:09:38 02:09:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
159 148 242 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:08:53 02:09:57 02:09:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
160 63 ΠΕΝΤΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:10:06 02:09:50 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ
ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 149 01:13:50
161 240 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 02:10:41 02:10:28 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑΣ 150 01:12:45
162 151 161 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:16:00 02:10:54 02:10:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
163 152 169 ΓΙΟΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:16:08 02:12:25 02:12:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164 153 277 ΜΗΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 01:17:22 02:14:06 02:13:43 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
165 154 179 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:17:24 02:14:06 02:13:45 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
166 12 31 ΣΑΝΔΡΟΥ ΦΑΝΗ 01:19:23 02:14:12 02:13:51 ΣΕΡΡΕΣ 93
167 13 295 ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:16:03 02:15:53 02:15:47
168 155 238 ΣΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:18:47 02:16:00 02:15:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
169 156 204 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:17:45 02:16:10 02:15:43 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
170 157 160 ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:15:08 02:16:20 02:16:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
171 158 84 ΑΔΑΛΙΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:14:23 02:17:38 02:17:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172 159 85 ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 01:14:25 02:17:38 02:17:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
173 160 135 ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:13:27 02:18:39 02:18:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
174 161 178 ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:20:41 02:18:44 02:18:19 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
175 14 30 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 01:19:28 02:19:06 02:18:46 ΣΕΡΡΕΣ 93
176 162 291 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:18:11 02:19:27 02:19:23 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
177 163 294 ΠΕΠΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:18:19 02:19:29 02:19:14 NUTRIXXION
178 164 88 ΠΕΡΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:21:35 02:20:14 02:20:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
179 165 122 ΜΕΛΕΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:19:36 02:20:44 02:20:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180 166 226 ΣΑΛΕΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:12:12 02:20:47 02:20:34 Φ.Ο.Σ.
181 167 206 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:17:39 02:21:13 02:20:49 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
182 168 70 ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:12:31 02:22:10 02:22:03 KERKINI LAKE RUNNERS
183 169 200 ΚΟΚΚΙΝΟΓΟΥΛΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 01:19:23 02:22:35 02:22:29 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
184 170 269 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 01:17:55 02:22:39 02:22:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185 171 36 ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:17:42 02:23:50 02:23:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
186 172 32 ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΚΑΚΗΣ 01:17:43 02:23:50 02:23:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
187 173 42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:20:06 02:23:50 02:23:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
188 174 224 ΝΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:17:47 02:23:57 02:23:44 Φ.Ο.Σ.
189 175 41 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:18:15 02:24:08 02:23:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
190 64 ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:24:18 02:24:01 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 176 01:23:45
191 65 ΦΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 02:24:18 02:24:01 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ
ΠΕΖΟΠΟΡΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 177 01:23:42
192 178 227 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:17:49 02:24:51 02:24:37 Φ.Ο.Σ.
193 15 54 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 01:22:39 02:25:31 02:25:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
194 179 198 ΤΣΙΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:21:55 02:25:57 02:25:43 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
195 180 51 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:20:03 02:26:17 02:26:08 KERKINI LAKE RUNNERS
196 181 137 ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:17:25 02:27:00 02:26:51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
197 182 176 ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:18:17 02:27:01 02:26:40 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
198 183 68 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:21:22 02:29:48 02:29:38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
199 184 219 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:31:56 02:30:37 02:30:23 Φ.Ο.Σ.
200 185 24 ΧΑΤΖΗΜΑΝΙΚΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:20:36 02:30:37 02:30:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
201 186 215 ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:25:52 02:31:04 02:30:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
202 16 236 ΧΑΛΛΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 01:31:20 02:34:44 02:34:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
203 187 60 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:19:33 02:35:58 02:35:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
204 188 87 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:23:12 02:36:17 02:36:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
205 189 281 ΝΤΑΛΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:26:28 02:38:03 02:37:54 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ
206 190 225 ΤΣΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:22:07 02:38:37 02:38:21 Φ.Ο.Σ.
207 271 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 02:39:29 02:39:21 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 191 01:25:35
208 17 300 ΑΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:28:03 02:42:06 02:41:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209 192 115 ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:27:02 02:44:11 02:44:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
210 193 221 ΓΙΟΚΟΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 01:26:40 02:47:28 02:47:12 Φ.Ο.Σ.
211 18 254 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:36:18 02:51:13 02:50:48 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
212 194 159 ΜΠΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:03:12

Δευτέρα, 17 Οκτωβρίου 2011

Αποτελέσματα Υπερμαραθωνίου VFUT 2011

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΕΡΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ VFUT 2011
ΣΕΙΡΑ Νο ΚΑΤΗΓ. ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 504 M40 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ 10:47:55.964
2 768 M20 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 11:48:57.732
3 501 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 11:48:59.326
4 795 M20 ΓΙΑΤΣΕΚ ΜΠΟΓΚΟΤΣ 11:54:56.878
5 683 M40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 12:21:04.826
6 505 M40 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 12:47:41.421
7 588 M40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 12:53:27.432
8 506 M20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ 12:57:29.374
9 721 M20 ΜΩΥΣΗΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ 13:09:34.572
10 507 M20 SLAWOMIR MATRAS 13:18:07.156
11 510 M40 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ 14:32:34.16
12 725 M40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ 14:50:47.887
13 713 M20 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ 14:50:47.889
14 764 M40 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 14:50:47.890
15 549 M40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΦΙΤΗΣ 15:10:32.396
16 619 M20 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ 15:14:25.455
17 620 M20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ 15:14:25.456
18 777 W40 ΙΡΕΝΑ ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ 15:18:01.35
19 655 M40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 15:26:15.178
20 511 W40 ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 15:26:44.989
21 642 M20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΪΟΣ 15:26:44.990
22 539 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 15:26:44.991
23 626 M40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 15:29:47.545
24 726 M40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ 15:34:45.396
25 784 M20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΛΑΡΟΥΔΗΣ 15:58:39.512
26 509 M55+ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 15:58:39.513
27 641 M40 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑΣ 16:17:56.440
28 646 M20 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 16:17:56.441
29 791 M40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 16:20:06.97
30 680 M20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 16:32:47.595
31 735 M40 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 16:40:46.547
32 515 M40 GEORG GANGLBAUER 16:42:33.507
33 632 M20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΥΚΟΣ 16:44:32.612
34 729 M20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ 16:47:22.401
35 647 M40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΧΗΣ 16:53:29.237
36 603 M40 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΑΙΑΣ 16:53:55.248
37 605 M40 ΘΩΜΑΣ ΚΑΪΣΙΔΗΣ 16:55:34.288
38 627 M40 ΜΑΡΙΟΣ ΣΕΝΤΡΗΣ 16:57:54.469
39 611 M20 ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΦΑΣ 16:59:16.858
40 514 M20 ALEXANDER DOMAZETOVIC 16:59:16.860
41 674 M20 ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 17:04:29.791
42 772 M40 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΟΣ 17:08:03.71 0
43 739 M20 ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ 17:09:59.895
44 599 M40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 17:10:35.182
45 688 M40 ΜΑΝΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ 17:17:36.924
46 672 M40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ 17:17:36.925
47 615 M40 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΚΟΠΑΣ 17:23:41.191
48 531 M20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΜΜΑΤΑΣ 17:24:41.958
49 516 M20 MARCIN GRZELINSKI 17:27:47.8
50 730 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 17:28:38.185
51 705 M40 ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 17:28:38.186
52 776 M20 BERND SCHIFFER 17:30:06.929
53 756 W20 ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΕΡΖΗ 17:31:52.513
54 566 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 17:32:00.492
55 702 M40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 17:33:38.213
56 762 M40 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 17:39:15.310
57 703 M20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 17:48:27.900
58 720 M20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΑΡΛΙΔΗΣ 18:05:22.547
59 694 M40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 18:12:35.22
60 664 M40 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΑΡΓΑΤΖΗΣ 18:13:51.309
61 786 M40 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΚΟΥ 18:13:53.170
62 584 M20 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:14:53.146
63 742 M40 ΝΑΟΥΜ ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ 18:16:13.618
64 537 M20 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΠΕΡΕΤΖΙΚΗΣ 18:16:13.622
65 535 M40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ 18:16:13.623
66 625 M55+ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 18:21:20.701
67 602 M40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 18:21:20.702
68 685 M40 ΣΥΜΕΩΝ ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 18:22:35.639
69 564 M55+ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ 18:22:35.640
70 770 M40 ΝΙΚΟΣ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ 18:26:58.276
71 765 M40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΙΑΚΗΣ 18:28:11.525
72 543 M40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 18:31:38.975
73 613 M40 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 18:32:40.799
74 621 M20 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ 18:38:49.453
75 569 M40 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΕΡΤΟΣ 18:39:36.45
76 529 M40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ 18:39:36.47
77 532 M20 ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 18:39:36.49
78 774 M55+ LUBOMIR PALAKARCHEV 18:39:36.52
79 660 M40 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ 18:45:14.426
80 556 M20 ΠΑΥΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 18:47:51.335
81 577 M20 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΛΒΗΣ 18:51:47.120
82 548 M20 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ 18:51:47.121
83 744 M40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 18:53:49.770
84 751 M20 ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 18:53:49.772
85 748 M40 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 18:54:15.967
86 652 M55+ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 18:56:55.669
87 618 W20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ 19:05:10.841
88 773 M20 DARIN KOEV 19:05:12.574
89 651 M20 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ 19:06:03.26
90 648 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΙΖΗΣ 19:06:03.27
91 604 M40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 19:10:19.982
92 671 M40 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΟΥΚΑΣ 19:11:11.240
93 785 M55+ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΣΑΠΗΣ 19:15:28.68
94 787 M20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 19:15:28.69
95 760 M20 DANIEL PANEV 19:15:47.831
96 759 W20 MARIA NIKOLOVA 19:15:48.203
97 673 M20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΑΚΗΣ 19:18:01.562
98 654 M40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ 19:18:01.563
99 740 M40 ΦΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 19:22:12.156
100 534 M40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 19:22:16.527
101 607 M20 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 19:28:57.996
102 573 M40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΑΝΔΑΣ 19:31:01.20
103 635 M20 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ 19:31:25.910
104 623 M20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 19:36:21.204
105 583 M20 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΚΟΤΑΚΗΣ 19:36:21.205
106 546 M20 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΣΙΚΑΣ 19:42:58.545
107 653 M40 ΝΙΚΟΣ ΒΙΤΤΑΚΗΣ 19:43:44.250
108 581 M20 ΝΙΚΟΣ ΤΕΛΛΗΣ 19:43:44.251
109 790 M55+ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 19:47:58.527
110 533 M40 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ 19:47:58.528
111 707 M20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ 19:55:29.378
112 724 M20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΖΗΣ 19:55:29.380
113 629 M40 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 19:55:29.381
114 690 M40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΥΝΤΗΣ 20:00:06.561
115 700 M40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ 20:00:06.562
116 769 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΝΤΑΣ 20:08:03.102
117 712 M20 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑ 20:08:03.103
118 659 M20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΙΣΚΟΣ 20:26:44.430
119 576 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 20:32:20.530
120 619 Μ40 ΝΙΚΟΣ ΓΙΓΑΣ 20:33:48.002
121 600 M40 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ 20:33:48.647
122 644 W40 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΣΕΝΗ 20:33:48.648
123 580 M20 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ 20:33:48.649
124 717 M20 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 20:33:48.649
125 752 M40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20:38:25.76
126 639 M40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 20:38:25.597
127 593 M40 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 20:38:26.79
128 637 M40 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 20:38:26.596
129 571 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 20:41:20.914
130 589 M20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ 20:41:42.422
131 592 M20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 20:41:42.423
132 775 M40 PLAMEN IVANOV 20:47:01.362
133 606 M40 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 20:47:30.90
134 754 M40 ΑΛΕΞΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 20:48:26.583
135 733 W40 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ 21:08:38.628
136 743 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΣ 21:16:01.699
137 741 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 21:16:01.700
138 783 M40 ΣΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 21:16:01.701
139 715 M55+ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ 21:23:55.588
140 679 M40 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21:23:55.588
141 578 M40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ 21:24:21.562
142 524 M40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ 21:24:21.563
143 617 M40 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 21:29:52.698
144 628 M40 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΪΑΣ 21:29:52.699
145 587 M40 ΣΠΥΡΟΣ ΖΗΝΙΑΤΗΣ 21:31:15.420
146 704 M40 ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 21:39:11.968
147 693 M40 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 21:39:22.850
148 554 M55+ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 22:16:45.710
149 663 M40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖAMΠΕΤΟΓΛΟΥ 22:19:13.148
150 636 M20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 22:19:13.179
151 591 M55+ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 22:42:02.902
152 523 M40 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΝΙΤΖΕΣ 22:43:38.727
153 612 M40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 22:59:07.943
154 579 W40 ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 23:09:50.673
155 746 M40 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΕΝΟΥΛΗΣ 23:09:50.689
156 792 M40 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟΥ 23:26:57.216
157 782 M40 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ 23:26:57.231
158 780 M20 ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΝΤΙΔΗΣ 23:26:57.231
159 558 M55+ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 23:37:37.16
160 638 M55+ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 23:50:33.871
161 747 M20 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ 23:54:12.942
162 522 M40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΧΟΣ 23:56:22.26
163 562 M20 ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 24:01:28.963
164 563 M20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ 24:01:28.994
165 701 W20 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΩΤΗ 24:08:04.133
166 609 M40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ 24:08:04.133
167 553 W40 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 24:43:30.228
168 527 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΦΟΣ 24:43:30.244
169 789 W40 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ 24:46:11.916
170 560 M55+ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 24:46:12.505
171 779 M20 GIORGI JAJANIDZE 24:55:27.905
172 692 M20 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 24:55:27.905
173 630 M40 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΕΗΣ 24:57:06.292
174 658 M40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΝΙΣΗΣ 24:57:06.307
175 697 M40 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 24:57:47.381
176 614 M40 ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ 24:58:34.504
177 709 M20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 25:00:00.517
178 753 M40 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 25:04:46.628
179 610 M40 ΝΙΚΟΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ 25:13:08.307
180 586 M40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΖΥΡΗΣ 25:35:45.298
181 662 M40 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΓΑΣ 25:42:51.452
182 656 M40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΠΙΔΗΣ 25:52:21.684
183 736 M20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ 25:52:21.731
184 711 M20 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ 26:06:55.160

Αποτελέσματα Μαραθωνίου Κωνσταντινούπολης

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα όλων των Ελλήνων
Bib Name Nation
1646 ALEXANDRA CHRISTODOULOPOULOU GRE 3:27:12
7313 ANDREAS SKENTZOS GRE 15km Male 1:10:29
7499 ANTONIA DIAMANTAKI GRE 15km Female 1:56:18
7090 BLIOUMIS KOSTAS GRE 15km Male 1:12:21
7699 CONSTANTINE COURCOULAS GRE 15km Male 1:29:00
1374 DIONYSIOS ANASTASOPOULOS GRE 3:56:40
7533 ELENI KAMPANOY GRE 15km Female 1:56:17
5089 GEORGE SKENTZOS GRE 15km Male 1:22:30
741 GEORGIOS BOZIKAS GRE 4:01:56
2135 GEORGIOS PAVLIDIS GRE 3:57:39
1700 GIANNIS DELLIOS GRE 3:39:47
1699 GIORGOS ZAHARIADIS GRE 3:21:50
1542 IOANNIS MAYRIDIS GRE 5:12:06
1858 IOANNIS TSIRTSAKIS GRE 4:00:53
712 KONSTANTINOS KONSTANTINIDIS GRE 15km Male 1:58:46
1925 MANOLIS ZAMBEKOS GRE 4:19:26
615 MANOS KATSOMPENAKIS GRE 5:16:51
616 MANOS ROUMELIOTAKIS GRE 3:43:27
2141 MESARCHAKIS EMMANOUIL GRE 4:15:15
617 MICHALIS CHRYSOCHERAKIS GRE 4:15:15
7406 PANAGIOTIS ARAPAKIS GRE 15km Male 1:12:33
7412 PANAGIOTIS EPITROPOU GRE 15km Male 1:19:15
6164 PAVLOS DIAKOUMAKOS GRE 15km Male 1:06:03
2006 SALONIKIOS CHRISTOS GRE 5:06:22
1698 SAVAS SIDIROPOULOS GRE 3:03:57
7134 STAVROS ROTSKAS GRE 15km Male 1:12:21
1622 SERAFIM RENTIFIS GRE 3:56:37
6175 THANASSIS TSOPELAS GRE 15km Male 1:08:16
7405 THEODOROS PASPALIARIS GRE 15km Male 1:34:33
1328 THEODOROS SAKALIS GRE 3:59:00
1016 VASILEIOS KARATSOLIAS GRE 3:37:41
946 VASILEIOS PAPPAS GRE 3:14:51
5125 VASILIOS MAVRIDIS GRE 15km Male 1:12:31
664 YANI SUVERMEZOGLU GRE 3:59:04

Δευτέρα, 10 Οκτωβρίου 2011

1ος Ημιμαραθώνιος Λίμνης Βεγορίτιδας

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ 10,55ΧΙΛ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ
1 1 181 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1983 ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΣ ΠΥΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:34:47 1:10:37
2 1 115 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:40:09 1:20:41
3 2 236 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 40-49 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:10 1:21:00
4 3 172 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 40-49 1971 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:40:08 1:21:23
5 4 155 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 40-49 1970 ΟΡΘΟΒΟΥΝΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:41:33 1:23:40
6 1 104 ΜΑΝΩΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1959 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:42:07 1:24:11
7 2 288 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -29 1988 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:42:30 1:25:00
8 5 183 ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 40-49 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:44:31 1:27:59
9 3 164 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1983 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:44:08 1:28:36
10 2 140 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:44:18 1:28:41
11 1 108 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 30-39 1974 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 0:44:25 1:28:48
12 6 174 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 40-49 1971 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:44:45 1:28:56
13 7 190 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 40-49 1962 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ 0:43:54 1:29:23
14 4 111 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ -29 1982 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:45:18 1:30:06
15 2 241 ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30-39 1977 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:45:06 1:30:43
16 8 250 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40-49 1968 ΛΑΡΙΣΣΑ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 0:45:20 1:30:52
17 9 231 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1971 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:37 1:30:53
18 3 233 ΔΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΡΗΣ 0:45:47 1:30:59
19 1 142 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΥΝ 1981 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:51 1:31:29
20 4 143 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30-39 1974 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:44:46 1:31:29
21 5 248 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΩΤΗΣ 30-39 1973 ΠΡΕΒΕΖΑ Σύλλογος Δρομέων Πρέβεζας 0:44:43 1:31:36
22 10 274 ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 40-49 1964 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:45:19 1:32:45
23 11 232 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1969 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:45:46 1:32:46
24 6 120 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30-39 1979 ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:40 1:35:08
25 12 186 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:48:12 1:35:10
26 7 277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39 1974 ΚΙΛΚΙΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:48:13 1:35:52
27 13 133 ΤΣΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 40-49 1971 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:43 1:36:06
28 14 110 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1963 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:47:40 1:36:11
29 15 128 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 40-49 1969 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:46:41 1:36:15
30 8 176 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1979 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:18 1:36:20
31 3 117 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1953 ΓΡΕΒΕΝΑ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:12 1:36:22
32 9 131 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 30-39 1979 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:47:36 1:36:30
33 16 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1964 ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:47:20 1:36:47
34 4 116 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1961 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:07 1:37:02
35 10 244 ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:48:55 1:37:10
36 17 170 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 40-49 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:47:50 1:37:14
37 18 124 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 40-49 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:55 1:37:28
39 5 135 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ +50 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:48:00 1:38:04
40 19 177 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:47:43 1:38:23
41 20 114 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1965 ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:47 1:39:28
41 21 122 ΞΥΛΟΥΡΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 1967 Νέα Ζωή Εδεσσας ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:49:47 1:39:35
42 11 245 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:00 1:39:47
43 22 125 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40-49 1970 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:49:46 1:41:07
44 6 187 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ +50 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:51:33 1:41:22
45 7 157 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ +50 1957 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:51:13 1:41:27
46 12 130 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1977 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:39 1:41:35
47 8 189 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:50:19 1:41:39
48 13 151 ΝΟΤΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1973 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:06 1:41:50
49 9 261 ΛΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ +50 1950 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:51:13 1:41:52
50 14 162 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 30-39 1975 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:50:41 1:41:53
51 10 109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1958 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΟΡ.ΛΕΣΧΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:50:18 1:41:53
52 23 169 ΣΑΚΑΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1962 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:51:13 1:42:14
53 24 287 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 40-49 1967 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 0:52:00 1:42:21
54 25 132 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1963 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:52:21 1:42:35
55 26 256 ΣΥΚΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 40-49 1964 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 0:52:01 1:42:52
56 27 165 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 40-49 1963 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:52:48 1:42:53
57 2 237 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝ 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:08 1:43:07
58 3 239 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΓΥΝ 1976 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:51:43 1:43:29
59 28 147 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1962 ΕΛΑΣΣOΝΑ GREEN RUNNING TEAM 0:51:37 1:43:49
60 29 280 ΠΕΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40-49 1965 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:51:34 1:43:51
61 15 273 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30-39 1980 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:36 1:43:51
62 11 141 ΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1953 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:50:38 1:44:00
63 16 127 ΝΤΑΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 1981 ΑΡΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:42 1:45:16
64 30 161 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 1965 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:21 1:45:25
65 31 118 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:52:20 1:45:59
66 12 275 ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1960 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:45 1:46:06
67 32 166 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1970 ΝΑΟΥΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:48 1:46:12
68 33 247 ΤΥΠΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 40-49 1970 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 0:52:52 1:46:13
69 34 173 ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:55:07 1:46:37
70 35 289 ΒΟΥΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:52:19 1:46:42
71 13 134 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ +50 1960 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:55:01 1:46:47
72 4 178 ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΝ 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:54 1:47:02
73 17 148 ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30-39 1977 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 0:54:53 1:47:08
74 14 146 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ +50 1959 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:54:35 1:47:42
75 36 281 ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 40-49 1968 Ακτιο Αιτωλοακαρνανίας ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:32 1:48:36
76 37 286 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40-49 1969 ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:23 1:48:36
77 38 243 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 40-49 1965 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 0:54:39 1:48:41
78 39 235 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 40-49 1963 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 0:54:40 1:48:41
79 15 168 ΣΑΛΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ +50 1957 ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:44 1:48:44
80 18 149 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 30-39 1978 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 0:54:51 1:48:56
81 16 249 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ +50 1957 ΛΑΡΙΣΣΑ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 0:54:41 1:49:15
82 40 272 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 40-49 1965 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:54:59 1:49:34
83 41 285 ΒΑΛΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1962 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:54:55 1:49:35
84 17 145 ΑΒΒΟΤ ΙΟΥΛΙΟΣ +50 1941 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:56:03 1:49:46
85 19 126 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:54:48 1:50:40
86 42 171 ΜΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1964 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:54:50 1:51:08
87 20 112 ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 30-39 1980 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:52:22 1:52:20
88 43 284 ΔΗΜΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 40-49 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:55:50 1:52:39
89 44 270 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1967 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:56:12 1:53:10
90 18 268 ΠΑΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ +50 1958 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:54:48 1:53:28
91 5 102 ΚΙΤΙΞΗ ΚΕΛΛΥ ΓΥΝ 1969 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:43 1:53:53
92 45 101 ΚΙΤΙΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1968 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:44 1:53:53
93 19 129 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ +50 1961 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:30 1:53:58
94 20 180 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ +50 1958 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:58:41 1:54:03
95 21 136 ΡΟΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1956 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:56:33 1:54:06
96 22 154 ΑΡΜΕΝΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1948 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:56:03 1:54:25
97 21 137 ΚAΡΟΥΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30-39 1974 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ EUROTAXI 0:56:03 1:54:42
98 22 179 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 30-39 1976 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 0:58:40 1:54:43
99 5 119 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -29 1984 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:44 1:55:10
100 46 278 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 40-49 1968 0 ROAD RUNNERS TEAM 0:57:34 1:55:11
101 23 279 ΛΙΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ +50 1961 0 ROAD RUNNERS TEAM 0:56:59 1:55:12
102 47 283 ΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40-49 1967 0 ROAD RUNNERS TEAM 0:58:42 1:55:14
103 24 167 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ +50 1956 ΝΑΟΥΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:54:44 1:55:40
104 23 103 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 30-39 1972 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:27 1:55:52
105 48 152 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40-49 1964 ΕΛΑΣΣOΝΑ GREEN RUNNING TEAM 0:56:30 1:55:53
106 25 234 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ +50 1947 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:59:45 1:57:21
107 49 160 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 40-49 1967 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:59:27 1:57:24
108 24 266 ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30-39 1980 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:59:31 1:57:27
109 25 175 ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:26 1:57:37
110 6 182 ΜΟΥΛΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΥΝ 1970 ΦΛΩΡΙΝΑ 0 0:56:13 1:57:52
111 50 105 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40-49 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:26 1:58:24
112 26 159 ΦΕΛΕΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:20 1:58:27
113 26 271 ΔΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1954 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:01:04 1:58:37
114 27 163 ΜΑΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:03 1:59:39
115 7 240 ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ ΓΥΝ 1971 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:59:49 1:59:49
116 51 185 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40-49 1970 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 0:59:50 1:59:52
117 27 121 ΜΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1954 Ορμα Αριδαίας ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:02:16 2:00:06
118 52 282 ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 40-49 1962 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:02:16 2:01:05
119 53 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 40-49 1967 0 ROAD RUNNERS TEAM 0:59:53 2:01:44
120 54 290 ΔΟΞΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40-49 1971 ΛΑΡΙΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:48 2:04:29
121 28 246 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ +50 1957 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:24 2:04:33
122 29 267 ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:24 2:04:34
123 30 188 ΤΖΟΒΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ +50 1961 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:01:03 2:06:41
124 8 113 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΥΝ 1973 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:02:04 2:07:13
125 28 107 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 30-39 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:53 2:08:37
126 55 242 ΔΟΙΤΣΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 40-49 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:04:50 2:13:37
127 9 106 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΝ 1974 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:23 2:15:04
128 31 238 ΒΑΣΙΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1959 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ Σ.Δ.Ο.Εορδαίας 1:18:16 2:15:30
129 32 184 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ +50 1934 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ 1:16:40 2:18:42
130 56 150 ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40-49 1969 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:16 2:20:54
131 29 156 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30-39 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:22 2:23:19
132 10 138 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΥΝ 1988 ΚΟΖΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:20 2:24:00
133 30 139 ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30-39 1985 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:21 2:24:01
134 33 153 ΒΑΛΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ +50 1959 ΕΔΕΣΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:26:10 2:38:53
135 34 158 ΤΣΟΛΙΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ +50 1937 ΑΡΙΔΑΙΑ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:26:33 2:59:30