Προβολές σελίδων τον προηγούμενο μήνα

Δευτέρα, 31 Μαΐου 2010

Προπόνηση στον 'Ολυμπο 30/5/2010 βίντεο Β΄μέρος

video

Προπόνηση στον 'Ολυμπο 30/5/2010 βίντεο Α΄μέρος

video

Φωτογραφίες Προπόνηση μελών στον Όλυμπο 30/5/2010 μέρος





Φωτογραφίες Προπόνηση μελών στο Μουρίκι 28/5/2010






Προπόνηση μελών στο Μουρίκι βίντεο

video

Τετάρτη, 26 Μαΐου 2010

Αποτελέσματα αγώνα "Ορεινός δρόμου Φλατσάτας-Οινόης"

Ορεινός δρόμος Φλατσάτας-Οινόης
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 23/5/2010 ο αγώνας δρόμου σε βουνό με την επωνυμία «Ορεινός δρόμος Φλατσάτας-Οινόης» με εκκίνηση το στάδιο της Οινόης σε υψόμετρο 760μ, διαδρομή στο βουνό Φλατσάτα (1050μ υψόμετρο) και τερματισμό στο στάδιο της Οινόης, με την συμμετοχή σωματείων Βετεράνων αλλά και ανεξάρτητων αθλητών και αθλητριών. Τον αγώνα οργάνωσαν η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δυτικής Μακεδονίας και ο Περιβαλλοντικός Σύλλογος Οινόης σε συνεργασία με τον Δήμο Μεσοποταμίας και την Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Καστοριάς.
Τα αποτελέσματα:

18.900 μ. ΑΝΔΡΩΝ (1965-1974)
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1971 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.24´17"0
2 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.38´09"0
3 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.39´31"0
4 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.49´37"0
5 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1967 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.50´16"0
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
7 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.52´39"0
8 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.58´01"0
9 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.10´00"0
10 ΣΑΡΗΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1974 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2´08´00"0
18.900 μ. ΑΝΔΡΩΝ (1955-1964)

1 ΜΑΝΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1959 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.28´09"0
2 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 1962 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.34´21"0
3 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1964 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.39´23"0
4 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1963 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.39´34"0
5 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1955 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.40´36"0
6 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.49´50"0
7 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.50´43"0
8 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.51´17"0
9 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.51´42"0
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1958 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
9 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1963 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
12 ΔΡΑΓΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1961 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.52´16"0
13 ΤΣΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.55´37"0
14 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1963 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.01´13"0
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.03´50"0
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1959 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2.12´20"0
16 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.12´20"0
6.000 μ. ΑΝΔΡΩΝ (1992 και άνω)
1 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1967 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 30´09"0
2 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 30´31"0
3 ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 44´40"0
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1945 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 47´16"0
6.000 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1992 και άνω)

1 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1979 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ 45´42"0
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΦΗ 1971 ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ 47´08"0
3 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1971 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 48´01"0
18.900 μ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ:
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.24´17"0
2 ΣΤΩΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΝΩΡΑΙΟΣ 1983 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.25´48"0
3 ΜΑΝΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1959 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.28´09"0
4 ΦΕΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.31´26"0
5 ΖΑΡΟΜΥΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.34´20"0
6 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 1962 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.34´21"0
7 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1967 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.38´09"0
8 ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 1964 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.39´23"0
9 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.39´31"0
10 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1963 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.39´34"0
11 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1955 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.40´36"0
12 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1970 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.49´37"0
13 ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.49´50"0
14 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1967 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.50´16"0
15 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.50´43"0
16 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.51´17"0
17 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
17 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1963 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
17 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.51´42"0
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1958 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1.51´42"0
17 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.51´42"0
22 ΔΡΑΓΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1961 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.52´16"0
23 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1969 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.52´39"0
24 ΤΣΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1959 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.55´37"0
24 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.55´37"0
26 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 1.58´01"0
27 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 1948 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.01´05"0
28 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1963 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.01´13"0
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1966 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.03´50"0
30 ΣΑΡΗΜΑΝΟΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 1974 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.08´00"0
31 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.10´00"0
32 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ 2.12´20"0
32 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1959 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 2.12´20"0
34 ΔΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1954 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2.14´07"0
18.900 μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1965-1974) 1 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 1969 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.55´50"0

Βίντεο από Πιερία Β' Μέρος

video

Βίντεο από Πιέρια Α' Μέρος

video

Τρίτη, 25 Μαΐου 2010

Προκύρυξη 3ου Αγώνα Ναμάτων


Δελτίο Τύπου
3ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων
Δρασκελισμός Άσκιου-Σινιάτσικου Όρους, 19,050 χλμ
Ο Δήμος Ασκίου , το Τοπικό Συμβούλιο Ναμάτων και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ναμάτων , διοργανώνουν το 3o Ορεινό Αγώνα Ναμάτων στο Άσκιο (Σινιάτσικο), μήκους 19,050 χλμ, στα Νάματα Κοζάνης , στις 8 Αυγούστου 2010 και ώρα εκκίνησης 09.30 πμ.
Σε κάθε αθλητή ή αθλήτρια που θα τερματίσει θα δοθεί αναμνηστικό δίπλωμα και μετάλλιο συμμετοχής. Στους τρεις πρώτους άνδρες και στις τρεις πρώτες γυναίκες του αγώνα θα δοθούν και αντίστοιχα κύπελλα. Επίσης κύπελλο θα δοθεί για τη γρηγορότερη ανάβαση στην κορυφή.
Δικαίωμα συμμετοχής:
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι ελεύθερα αθλούμενοι , οι αθλητές συλλόγων κλπ από ηλικίας 18 ετών και άνω.
(Για κάτω από 18 ετών πρέπει να γίνει η εγγραφή συνοδεία γονέα και με υπεύθυνη δήλωση αυτού).
Αίτηση συμμετοχής:
Η αίτηση συμμετοχής υποβάλλεται από 1η Ιουνίου 2010 έως 31 Ιουλίου 2010 στη διεύθυνση:
http://siniatsiko.blogspot.com/2010/05/verification-no.html
και http://sdoeordeas.blogspot.com/
(πληροφορίες σε Πατσίκα Κωνσταντίνο τηλ. 6947441535)
Αντίτιμο συμμετοχής:
Το αντίτιμο συμμετοχής ορίζεται σε 10,00 ευρώ. Το αντίτιμο καταβάλλεται κατά την έλευση του αθλητή στη γραμματεία του αγώνα , κατά την ημέρα του αγώνα. Με την εγγραφή του ο αθλητής υπογράφει την αποσταλθείσα ηλεκρονικά αίτηση συμμετοχής του, τη δήλωση υγείας του και παραλαμβάνει τον αριθμό αγωνιζομένου, τα δώρα των χορηγών και την κάρτα γεύματος.
Αυτόματα –χωρίς υποχρέωση αντιτίμου-εγγράφονται οι τρεις πρώτοι αθλητές και οι τρεις πρώτες αθλήτριες του περσινού αγώνα.
Κάθε συμμετέχων πρέπει να έχει εξεταστεί πρόσφατα από γιατρούς , να χαίρει άκρας υγείας και να είναι σε κατάσταση να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις αυτού του αγώνα. Τη δήλωση συμμετοχής θα συνοδεύει υπεύθυνη δήλωση που θα πιστοποιούνται τα παραπάνω.
Το ρεκόρ του αγώνα ανήκει στον Κωστόπουλο Νίκο , 1:52:07 (2009)
Το ρεκόρ ταχύτερης ανάβασης ανήκει επίσης στον Κωστόπουλο Νίκο, 0:51:25 (2009)
Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε με Πρόεδρο του Τοπικού Συμβουλίου Ναμάτων (κ Χαλδούπη Γεώργιο 6976990917) και τον υπεύθυνο σταθμών και φιλοξενίας αθλητών (κ Βασβατέκη Σωτήριο 6946 215341) .
Χορηγός του αγώνα η Νομαρχιακή Αυτοδιοίκηση Κοζάνης

Γενική Συνέλευση και εκλογές

Το Σάββατο 22 Μαΐου 2010 και ώρα 16:30 στο καφέ - μπαρ «ΕΝΤΑΣΗ» πραγματοποιήθηκε η πρώτη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Δρομέων Οδοιπόρων Εορδαίας τα θέματα της Συνέλευσης ήταν τα εξής:
1.Απολογισμός πεπραγμένων
2.Εκλογές για ανάδειξη νέου Δ.Σ. και Εξελεγκτικής Επιτροπής
Μέτα από την εκλογική διαδικασία έλαβαν :
1. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22
3. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 22
4. ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17
5. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
6. ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11
7. ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7
8. ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΥΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 6
9. ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5
Στην Εξελεγκτική Επιτροπή εκλέχτηκαν:
1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12
2. ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 10
3. ΒΑΣΕΙΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 9
Το Δ.Σ του συλλόγου και τα μελή του ευχαριστούν την διεύθυνση του καταστήματος καφέ - μπαρ "ΕΝΤΑΣΗ'', όπου και πραγματοποιήθηκε η Γενική Συνέλευση, για την ευγενική παραχώρησή του καταστήματος.

Φωτογραφίες μελών από τον αγώνα Οινόης Καστοριάς Γ΄μέρος






Φωτογραφίες μελών από τον αγώνα Οινόης Καστοριάς Β΄μέρος




Φωτογραφίες μελών από τον αγώνα Οινόης Καστοριάς Α΄μέρος




Τρίτη, 18 Μαΐου 2010

Αποτελέσματα αγώνα "Στα βήματα του Αποστόλου Παύλου 2010"

ΘΕΣΗ Αρ.Αθλ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 162 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1976 Α 34 20-34 1:16:15
2 65 ΦΟΥΚΑΣ Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1968 Α 42 40-44 1:17:35
3 110 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ-SIS 1981 Α 29 20-34 1:18:40
4 158 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1978 Α 32 20-34 1:19:00
5 61 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΞΑΝΘΗ 1970 Α 40 40-44 1:19:20
6 118 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΜΑ 1983 Α 27 20-34 1:21:00
7 161 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1974 Α 36 35-39 1:22:45
8 74 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1974 Α 36 35-39 1:23:00
9 79 ΧΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ 1973 Α 37 35-39 1:24:15
10 132 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 1:24:50
11 99 ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1968 Α 42 40-44 1:27:12
12 121 ΓΟΡΓΟΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1961 Α 49 45-49 1:28:45
13 93 ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1962 Α 48 45-49 1:29:55
14 87 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1988 Α 22 20-34 1:31:45
15 126 ΓΑΖΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1983 Α 27 20-34 1:31:50
16 84 ΚΑΤΕΒΑΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1974 Α 36 35-39 1:33:30
17 142 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 1980 Α 30 20-34 1:33:35
18 81 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 1968 Α 42 40-44 1:34:00
19 90 ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1981 Α 29 20-34 1:34:05
20 83 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΚΑΒΑΛΑ 1966 Α 44 40-44 1:34:40
21 138 ΖΑΪΜΗΣ ΑΡΗΣ ΔΡΑΜΑ 1957 Α 53 50-54 1:35:15
22 141 ΓΙΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1961 Α 49 45-49 1:36:10
23 96 ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1984 Α 26 20-34 1:36:45
24 77 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΑΜΑ 1973 Α 37 35-39 1:37:45
25 94 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1976 Α 34 20-34 1:37:47
26 91 ΜΑΛΙΜΠΟΡΣΚΑ ΙΡΕΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1965 Γ 45 45-49 1:38:00
27 66 ΤΣΟΥΡΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΛΟΣ 1974 Α 36 35-39 1:38:05
28 143 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1969 Α 41 40-44 1:38:40
29 102 ΜΠΕΡΕΤΖΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 1972 Α 38 35-39 1:39:00
30 115 ΜΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1960 Α 50 50-54 1:39:05
31 146 ΓΟΤΣΑ ΜΠΟΥΓΙΑ ΚΑΒΑΛΑ 1966 Α 44 40-44 1:39:15
32 131 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1971 Α 39 35-39 1:39:20
33 152 ΚΙΟΡΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΛΒΑΝΙΑ 1968 Α 42 40-44 1:40:00
34 88 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1972 Α 38 35-39 1:40:05
35 112 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΒΑΛΑ 1967 Γ 43 40-44 1:40:05
36 150 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΕΡΡΕΣ 1962 Α 48 45-49 1:40:50
37 68 ΤΟΥΡΝΑΝΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗ 1963 Α 47 45-49 1:43:00
38 100 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1966 Α 44 40-44 1:43:05
39 114 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1965 Α 45 45-49 1:43:05
40 75 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1975 Α 35 35-39 1:43:55
41 95 ΤΟΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1963 Α 47 45-49 1:44:25
42 73 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1974 Α 36 35-39 1:44:55
43 89 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 1:45:20
44 64 ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΚΛΟΤΡΟΝ 1967 Α 43 40-44 1:45:20
45 105 ΓΟΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1964 Α 46 45-49 1:45:25
46 111 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ 1971 Γ 39 35-39 1:45:45
47 137 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑ 1959 Α 51 50-54 1:45:50
48 113 ΧΑΡΟΥΜΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1959 Α 51 50-54 1:46:15
49 85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1957 Α 53 50-54 1:46:20
50 108 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΔΡΑΜΑ 1955 Α 55 55-59 1:46:30
51 133 KRUGELIS JUSTINAS ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ 1987 Α 23 20-34 1:47:20
52 140 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1953 Α 57 55-59 1:48:10
53 139 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗ 1977 Α 33 20-34 1:48:55
54 153 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1979 Α 31 20-34 1:49:10
55 97 ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1960 Α 50 50-54 1:49:35
56 130 ΚΑΝΑΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 1963 Α 47 45-49 1:50:25
57 120 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΕΪΤΙ ΚΑΒΑΛΑ 1974 Γ 36 35-39 1:50:33
58 76 ΤΟΥΚΜΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΑΜΑ 1968 Α 42 40-44 1:51:50
59 101 ΤΣΕΛΕΜΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1981 Α 29 20-34 1:52:00
60 72 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΑΝΘΗ 1972 Α 38 35-39 1:52:30
61 71 ΓΕΝΙΤΖΕΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΞΑΝΘΗ 1963 Α 47 45-49 1:52:30
62 69 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ 1980 Α 30 20-34 1:53:10
63 129 ΣΑΚΕΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ 1973 Α 37 35-39 1:53:20
64 78 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 1:53:30
65 154 ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 1:53:55
66 104 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1966 Α 44 40-44 1:54:35
67 128 ΔΟΥΡΤΜΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1986 Α 24 20-34 1:55:00
68 127 ΣΚΡΗΤΖΟΒΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1983 Α 27 20-34 1:55:45
69 92 ΓΑΖΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1981 Α 29 20-34 1:55:45
70 86 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 1978 Α 32 20-34 1:55:45
71 125 ΕΛΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1967 Α 43 40-44 1:56:30
72 136 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1965 Α 45 45-49 1:56:35
73 134 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1958 Α 52 50-54 1:56:35
74 148 ΨΟΥΡΟΥΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΑΒΑΛΑ 1983 Α 27 20-34 1:57:30
75 163 ΧΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1952 Α 58 55-59 1:57:30
76 147 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1971 Α 39 35-39 1:58:00
77 145 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 1:59:30
78 166 ΠΙΚΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1967 Α 43 40-44 1:59:50
79 122 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1965 Α 45 45-49 2:01:25
80 164 ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1972 Α 38 35-39 2:02:25
81 63 ΚΕΣΙΚΙΑΔΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝ 1970 Α 40 40-44 2:03:00
82 62 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑ 1965 Α 45 45-49 2:04:10
83 151 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1980 Α 30 20-34 2:04:25
84 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1973 Α 37 35-39 2:04:35
85 70 ΠΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑ 1969 Α 41 40-44 2:05:10
86 119 ΜΟΝΑΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑ ΚΑΒΑΛΑ 1977 Γ 33 30-34 2:05:25
87 116 ΤΑΜΑΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1975 Α 35 35-39 2:05:30
88 155 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 1958 Α 52 50-54 2:07:10
89 156 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1953 Α 57 55-59 2:09:10
90 82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1972 Α 38 35-39 2:10:30
91 109 ΒΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΡΑΜΑ 1949 Α 61 60-64 2:11:08
92 124 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1956 Α 54 50-54 2:11:33
93 167 ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1980 Α 30 20-34 2:14:55
94 165 ΔΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ 1965 Γ 45 45-49 2:14:55
95 80 ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ 1956 Α 54 50-54 2:15:55
96 107 ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΑ 1971 Α 39 35-39 2:16:20
97 144 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 1970 Α 40 40-44 2:16:20
98 157 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑ 1967 Α 43 40-44 2:17:20
99 67 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1967 Α 43 40-44 2:30:00
100 117 ΧΤΕΝΑ ΑΡΙΑ ΚΑΒΑΛΑ 1956 Γ 54 50-54 2:30:20
101 159 ΚΑΡΑΚΟΣΜΑ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ 1976 Γ 34 30-34 2:36:20
102 123 ΓΕΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1970 Α 40 40-44 2:36:20
103 160 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1966 Α 44 40-44 2:36:20
106 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑ 1949 Α 61 60-64
135 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑ 1963 Α 47 45-49

Αποτελέσματα 1ου Αγώνα Δρόμου «Δίον»

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Α/Α ΟΝΟΜΑ & ΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΚΑΚΑΡΟΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 51¨36 ΑΕΛ 218 Α40-49
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 51¨55 ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 155 Α30-39
3 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 53¨29 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 110 Α18-29
4 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54¨20 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 167 Α30-39
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 54¨56 ΛΑΡΙΣΣΑ 203 Α40-49
6 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 54¨57 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 175 Α30-39
7 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 55¨49 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 163 Α30-39
8 ΚΟΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55¨59 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 156 Α30-39
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 58¨15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 226 Α40-49
10 ΒΑΔΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58¨40 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 103 Α18-29
11 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 59¨21 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 181 Α30-39
12 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 59¨32 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 157 Α30-39
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 59¨55 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 193 Α30-39
14 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨00¨01 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 305 Α50-59
15 ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1¨00¨10 ΓΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 172 Α30-39
16 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 1¨00¨12 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 310 Α40-49
17 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1¨01¨01 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 355 Γ18-29
18 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1¨01¨02 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 196 Α30-39
19 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1¨01¨03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 170 Α30-39
20 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1¨01¨08 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 338 Α50-59
21 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1¨01¨33 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 301 Α50-59
22 ΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨03¨34 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 171 Α30-39
23 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨03¨39 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 255 Α40-49
24 ΠΑΤΟΥΡΑ ΦΡΟΣΩ 1¨03¨45 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 356 Γ18-29
25 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1¨03¨59 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 247 Α40-49
26 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨04¨32 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 252 Α40-49
27 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨04¨45 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 152 Α30-39
- ΜΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨04¨45 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 245 Α40-49
- ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨04¨45 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 212 Α40-49
- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨04¨45 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 211 Α40-49

31 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1¨05¨09 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 178 Α30-39
32 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨05¨10 ΕΜΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ 183 Α30-39
33 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 1¨05¨35 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 162 Α30-39
34 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨06¨09 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 243 Α40-49
35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1¨06¨32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 105 Α18-29
36 ΣΙΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1¨06¨41 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 253 Α40-49
- ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨06¨41 ΟΜΚ ΚΑΤΕΑΜ 100 Α18-29
38 ΚΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 1¨06¨48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 158 Α30-39
39 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨06¨50 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 320 Α50-59
40 ΚΡΥΣΤΑΜΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨06¨52 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 335 Α50-59
41 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 1¨06¨54 ΣΕΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 151 Α30-39
42 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1¨07¨05 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 205 Α40-49
43 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨07¨07 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 319 Α50-59
44 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 1¨07¨10 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 186 Α30-39
45 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨07¨38 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 204 Α40-49
46 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨07¨51 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 339 Α50-59
47 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1¨08¨02 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 354 Γ40-49
48 ΞΥΛΟΥΡΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨08¨03 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 207 Α40-49
49 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1¨08¨12 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 202 Α40-49
50 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨08¨13 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 233 Α40-49
51 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1¨08¨19 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 164 Α30-39
52 ΟΥΡΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΙΚΗ 1¨08¨21 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 366 Γ18-29
53 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨08¨22 ΣΕΒΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 363 Α60-69
54 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨08¨25 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 321 Α50-59
55 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1¨08¨58 ΝΙ ΒΟΛΟΥ 248 Α40-49
56 ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1¨09¨44 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 229 Α40-49
57 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1¨10¨09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 373 Α60-69
58 ΦΙΛΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1¨10¨30 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 109 Α18-29
59 ΧΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1¨10¨45 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 336 Α50-59
60 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1¨10¨59 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 160 Α30-39
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨10¨59 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 307 Α50-59
- ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1¨10¨59 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 246 Α40-49
63 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨11¨38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 220 Α40-49
64 ΚΕΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨12¨04 ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 313 Α50-59
65 ΣΤΑΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1¨12¨13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 166 Α30-39
66 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1¨12¨16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 227 Α40-49
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ 1¨12¨20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 228 Α40-49
68 ΤΣΑΓΚΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨12¨21 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 360 Α60-69
69 ΔΑΔΑΜΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1¨12¨22 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 168 Α30-39
70 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1¨12¨23 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 331 Α50-59
71 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1¨12¨25 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 310 Α50-59
72 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨12¨34 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 209 Α40-49
73 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨12¨41 ΛΑΡΙΣΣΑ 367 Α60-69
74 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1¨12¨44 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 234 Α40-49
- ΛΑΠΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1¨12¨44 ΣΕΒΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 365 Α60-69
76 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨12¨50 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 236 Α40-49
77 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1¨13¨33 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 161 Α30-39
78 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨13¨34 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 213 Α40-49
- ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1¨13¨34 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 104 Α18-29

80 ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1¨13¨41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 315 Α50-59
81 ΚΟΥΤΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1¨13¨59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 219 Α40-49
82 ΜΗΧΑΙΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1¨14¨01 ΣΦΕΝΔΑΜΗ 191 Α30-39
83 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨14¨28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 222 Α40-49
84 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨14¨29 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 108 Α18-29
85 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1¨14¨40 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 304 Α50-59
86 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1¨15¨10 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 308 Α50-59
87 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨15¨38 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΓΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 317 Α50-59
88 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ 1¨15¨40 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 368 Α60-69
89 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1¨15¨43 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 377 Α60-69
90 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 1¨15¨48 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 223 Α40-49
91 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨15¨52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 312 Α50-59
92 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1¨15¨54 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 182 Α30-39
93 ΜΑΛΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1¨15¨56 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 107 Α18-29
94 ΓΚΙΝΑΣ ΣΑΚΗΣ 1¨16¨02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 224 Α40-49
95 ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨16¨20 ΣΤΙΒΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 314 Α50-59
96 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨16¨24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 306 Α50-59
97 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1¨16¨27 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 309 Α50-59
98 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1¨16¨28 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 332 Α50-59
99 ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1¨16¨37 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 184 Α30-39
100 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 1¨16¨58 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 239 Α40-49
101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 1¨17¨01 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 201 Α40-49
- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨17¨01 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 237 Α40-49
- ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1¨17¨01 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 235 Α40-49
104 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨17¨09 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 330 Α50-59
105 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 1¨17¨23 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 374 Γ40-49
- ΛΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨17¨23 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 325 Α50-59
- ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨17¨23 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 244 Α40-49
108 ΚΑΡΑΠΟΥΡΝΑΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1¨17¨34 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 241 Α40-49
109 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨17¨44 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 327 Α50-59
110 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨18¨03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 240 Α40-49
111 ΖΙΑΛΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1¨18¨14 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 259 Α40-49
112 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨18¨22 ΚΡΩΜΝΑΙΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 257 Α40-49
113 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨19¨05 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 106 Α18-29
114 ΝΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1¨19¨13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 376 Α60-69
115 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨19¨22 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 318 Α30-39
- ΠΑΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1¨19¨22 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 316 Α50-59
- ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1¨19¨22 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 187 Α50-59
118 ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨19¨23 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 364 Α60-69
119 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨19¨59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 217 Α40-49
120 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1¨20¨03 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 311 Α50-59
121 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨20¨09 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 334 Α50-59
122 ΚΑΡΑΣΙΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨20¨14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 242 Α40-49
123 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨20¨16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 225 Α40-49
124 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨21¨04 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 230 Α40-49
- ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨21¨04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 153 Α30-39
126 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1¨21¨24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 154 Α30-39
127 ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1¨21¨26 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 323 Α50-59
128 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1¨22¨32 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 169 Α30-39
129 ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨22¨33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 102 Α18-29
130 ΠΑΣΚΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨22¨35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 337 Α50-59
- ΧΑΡΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨22¨35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 221 Α40-49
132 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1¨22¨49 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 333 Α50-59
- ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1¨22¨49 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 174 Α30-39
- ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨22¨49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 254 Α40-49
135 ΣΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨22¨54 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑΣ 324 Α50-59
136 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨23¨14 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 159 Α30-39
137 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨23¨47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 256 Α40-49
- ΦΑΝΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨23¨47 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 179 Α30-39
139 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨23¨58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 249 Α40-49
140 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1¨24¨45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 197 Α30-39
141 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΑΝΑ 1¨24¨51 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 369 Γ40-49
142 ΚΡΕΜΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨25¨11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 303 Α50-59
143 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1¨25¨37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 165 Α30-39
144 ΜΠΕΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨25¨41 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 195 Α30-39
145 ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ ΡΕΝΑ 1¨25¨45 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 375 Γ40-49
146 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1¨25¨52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 351 Α60-69
147 ΔΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨26¨07 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 329 Α50-59
148 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1¨26¨08 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 358 Γ30-39
149 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1¨26¨49 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 215 Α40-49
150 ΚΩΚΟΝΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ 1¨27¨23 ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 362 Α60-69
151 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1¨27¨34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 194 Α30-39
- ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ 1¨27¨34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 251 Α40-49
153 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1¨27¨45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 260 Α40-49
154 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨27¨47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 214 Α40-49
155 ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1¨28¨18 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 177 Α30-39
156 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨28¨21 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 326 Α50-59
157 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨29¨12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 208 Α40-49
158 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1¨31¨15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 180 Α30-39
159 ΓΟΚΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1¨32¨18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 189 Α30-39
160 ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1¨35¨36 ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 101 Α18-29
161 ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1¨34¨44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 361 Γ50-59
162 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1¨36¨10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 206 Α40-49
163 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨37¨39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 353 Α60-69
164 ΚΕΡΑΜΙΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨38¨57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 250 Α40-49
- ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1¨38¨57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 258 Α40-49
- ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨38¨57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 357 Α70+
167 ΨΑΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ 1¨40¨12 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 322 Α50-59
168 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨40¨49 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 173 Α30-39
169 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1¨40¨55 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 370 Γ30-39
- ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨40¨55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 232 Α40-49
171 ΦΙΛΙΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1¨41¨29 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 359 Γ50-59
172 ΓΚΑΝΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1¨42¨57 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 372 Γ40-49
- ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1¨42¨57 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 238 Α40-49
174 ΣΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1¨43¨49 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 192 Α30-39
175 ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1¨44¨27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 185 Α30-39
176 ΝΤΑΓΚΟΝΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1¨47¨19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 188 Α30-39
177 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨48¨36 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 378 Α60-69
178 ΜΠΑΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1¨50¨56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 176 Α30-39
179 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1¨51¨08 ΣΥΛ. ΝΕΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 371 Γ30-39
180 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1¨51¨22 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 328 Α50-59
181 ΔΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1¨54¨12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 231 Α40-49

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ, ΑΝΔΡΕΣ 18-29"
1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 53¨29 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 110
2 ΒΑΔΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58¨40 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 103
3 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1¨06¨32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 105
4 ΣΤΑΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1¨06¨41 ΟΜΚ ΚΑΤΕΑΜ 100
5 ΦΙΛΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1¨10¨30 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 109
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ, ΑΝΔΡΕΣ 40-49"
1 ΚΑΚΑΡΟΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 51¨36 ΑΕΛ 218
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 54¨56 ΛΑΡΙΣΣΑ 203
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 58¨15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 226
4 ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ 1¨00¨12 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 310
5 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1¨03¨39 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 255
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ 30-39
1 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1¨26¨08 ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 358
2 ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1¨40¨55 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 370
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1¨51¨08 ΣΥΛ. ΝΕΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 371

Φωτογραφίες μελών 1ου Αγώνα Δίων





Τετάρτη, 12 Μαΐου 2010

Φωτογραφίες μελών από τον μαραθώνιο της Πράγας Α' μέρος





Πρακτικά έκτακτης γενικής συνέλευσης ΕΟΣΛΜΑ-Υ

ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΕΚΤΑΚΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΗΣ ΕΟΣΛΜΑ-Υ - ΕΑΚΝ ΑΓ. ΚΟΣΜΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΜΑΪΟΥ 2010
Στην αίθουσα συνεδρίων της Διοίκησης του ΕΑΚΝ Αγ. Κοσμά διενεργήθηκε την Κυριακή 2Μαΐου στις 11.30 η ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ των Συλλόγων της ΕΟΣΛΜΑ-Υ με τη συμμετοχή 21 από 31 εχόντων δικαίωμα συμμετοχής συλλόγων.Αφού εξελέγη τριμελές προεδρείο της Γεν. Συνέλευσης αποτελούμενο από τους Αριστοτέλη Κακογεωργίου (πρόεδρος) και τους Συμεών Συμεώνογλου και Νικόλαο Τελατινίδη (μέλη) έλαβε το λόγο ο πρόεδρος της ΕΟΣΛΜΑ-Υ Κωνσταντίνος Σάμιος ο οποίος εισηγήθηκε για την προ ημερήσιας διάταξης συζήτηση
α) για την είσοδο 4 νέων συλλόγων στις τάξεις της ΕΟΣΛΜΑ-Υ
και συγκεκριμένα του ΑΠΣ "ΖΕΥΣ" ΠΙΕΡΙΑΣ, του ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ, του ΜΥΡΩΝΑ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ και του Σ.Δ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ που είχαν όλα τα απαιτούμενα έγγραφα για την είσοδό τους στην ΕΟΣΛΜΑ-Υ.
Η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΚΑΝΕ ΟΜΟΦΩΝΑ ΔΕΚΤΕΣ και ΕΝΕΚΡΙΝΕ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΣΤΙΣ ΤΑΞΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ.
β) Για τις ενέργειες της ΕΟΣΛΜΑ-Υ για την ΕΙΔΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ αναγνώριση από την Ελληνική Πολιτεία και τη Γ.Γ.Α. Αναφέρθηκε στην Αναγνώριση από την ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ "ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ", η οποία είναι μέλος της ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ "ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ" και παρουσίασε τα έγγραφα της επίσημης Αναγνώρισης.
Ακόλουθα αναφέρθηκε στις πρόσφατες επαφές με τους Υπηρεσιακούς παράγοντες της ΓΓΑ, που δεν τελεσφόρησαν (δεν υπήρξε θετική ανταπόκριση στο αίτημα για την Αναγνώριση) και στην πρόταση της ΓΓΑ για "ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ" της ΕΟΣΛΜΑ-Υ μέσω των προγραμμάτων της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και των Περιφερειών (όπως θα δημιουργηθούν από το Σχέδιο "ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗΣ" στα προγράμματα του ΛΑΪΚΟΥ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ, που έχουν ή θα δημιουργηθούν.Ακόλουθα πρότεινε την υιοθέτηση ενός ψηφίσματος της Γεν.Συνέλευσης προς τη ΓΓΑ και ΟΛΑ τα πολιτικά κόμματα με το ΚΑΘΟΛΙΚΟ ΑΙΤΗΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΤΗΣ ΕΟΣΛΜΑ-Υ για το ΔΙΚΑΙΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΙΣΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ 47 Υπόλοιπες Ολυμπιακές και Μη Αθλητικές Ομοσπονδίες που έχουν αναγνωριστεί διαχρονικά από την Ελληνική Πολιτεία.
Μετά το τέλος της εισήγησης του Κωνσταντίνου Σάμιου, τον λόγο διαδοχικά έλαβαν οι πρόεδροι του ΣΔΥ Πειραιά κ. Χατζηαγγέλου, η πρόεδρος του ΣΔΥ Αθήνας κ. Μπερτζάτου, ο πρόεδρος του ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Αιγίου κ. Λαϊνάς, ο πρόεδρος του ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ κ. Τζανής, ο πρόεδρος του Συλλόγου Μαραθωνίων Μακεδονίας κ. Κακογεωργίου, ο εκπρόσωπος του ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ κ. Κυδωνιάτης, ο συνάδελφος κ. Τουμανίδης και τελικά μετά από διεξοδική συζήτηση συμφωνήθηκε να συνταχθεί ένα σχέδιο ψηφίσματος,να υποβληθεί προς τους Συλλόγους και αφού το επεξεργαστούν να το υποβάλλουν προς το Δ.Σ. της ΕΟΣΛΜΑ-Υ με τις όποιες διορθώσεις (αν υπάρχουν) για να αποσταλεί εντός 20 περίπου ημερών προς τη ΓΓΑ και ΟΛΑ τα πολιτικά κόμματα.Μετά απ´ αυτά η Γεν. Συνέλευση συνέχισε με τα θέματα της Ημερήσιας Διάταξης με 10 θέμα: Οικονομικά Αγώνων-Συλλόγων-Ομοσπονδίας-Οργάνωσητων-Μητρώου Ομοσπονδίας-Συλλόγων:Ο πρόεδρος της ΕΟΣΛΜΑ-Υ αναφέρθηκε στις 2 προτάσεις που είχαν διαμορφωθεί στη Γενική Συνέλευση της 29ης Νοεμβρίου 2002 και ήσαν οιεξής: α) Να πληρώνουν ΟΛΟΙ με τους Ανεξάρτητους σε ένα ποσό και τα μέλη των Συλλόγων στο μισό αυτού του ποσού ενώ η β) Να πληρώνουν οι Ανεξάρτητοι ενώ οιΟργανωμένοι στους Συλλόγους ΟΧΙ.Στην πορεία της συζήτησης οι προτάσεις διαφοροποιήθηκαν σε τρεις, με ομοφωνία όλων των εκπροσώπων των συλλόγων ότι Γενική αρχή είναι ότιόλοι οι αγώνες θα έχουν ελεύθερη δωρεάν συμμετοχή εφόσον τα οικονομικά των συλλόγων-διοργανωτών το επιτρέπουν: α´ πρόταση) Όλοι οιΣυμμετέχοντες Δρομείς να πληρώνουν το ίδιο (οργανωμένοι-ανεξάρτητοι)σε περίπτωση που ο Διοργανωτής Σύλλογος δεν μπορεί να αντεπεξέλθει οικονομικά στη διοργάνωση του Αγώνα με το δικαίωμά του να μην πληρώνουν τα ταμειακώς εντάξει οργανωμένα Μέλη του, η β´ πρόταση υποστήριξε την πληρωμή από τους Ανεξάρτητους και όχι από τους οργανωμένους και η γ´ πρόταση που υποστήριξε να μην πληρώνει κανένας και σε περίπτωση Αδυναμίας οικονομικής του Συλλόγου να μην πραγματοποιείται ο Αγώνας. Οι προτάσεις τέθηκαν σε ψηφοφορία με την πρώτη πρόταση να λαμβάνει 10 ψήφους, η δεύτερη 5 και η τρίτη 4 ψήφους.Έτσι η πρόταση που πλειοψήφισε είναι αυτή:ΓΕΝΙΚΗ Αρχή στους Αγώνες των Συλλόγων της ΕΟΣΛΜΑ-Υ είναι οι Συμμετέχοντες να ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ για τη Συμμετοχή τους. Στην περίπτωση ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ δηλώσει Αδυναμία (λόγω ΥΠΕΡΟΓΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ) τότε να υπάρχει ένα ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΑ, με το δικαίωμα του Συλλόγου διοργανωτή να απαλλάσσει τα Μέλη του (Ταμειακώς Εντάξει).Στο δεύτερο σκέλος του 1ου θέματος για τη δημιουργία Μητρώου Μελών καιτην Κάρτα Μέλους από τον κάθε σύλλογο μετά τη συζήτηση και τις αναγκαίες διευκρινίσεις και σύμφωνα με τα ρητά και κατηγορηματικά άρθρα του Αθλητικού Νόμου, αποφασίστηκε ΟΜΟΦΩΝΑ η τακτοποίηση (εκκαθάριση των Μητρώων των Συλλόγων της ΕΟΣΛΜΑ-Υ) μέχρι την 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ. Μέχρι τότε ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ θα αποστείλουν το Μητρώο των ΜΕΛΩΝ τους (ονοματεπώνυμο, όνομα πατέρα και συλλόγου) προς τη διοίκηση της ΕΟΣΛΜΑ-Υ για να καταγραφούν στο Μητρώο Μελών.Παράλληλα θα εκδόσουν Κάρτα Μελών στα Μέλη-Αθλητές τους, είτε μέσω της ΕΟΣΛΜΑ-Υ είτε αυτόνομα, μέσω των συλλόγων τους.
Μετά απ´ αυτό προχώρησε η συνέλευση για τη συζήτηση για το θέμα τωνΥπεραποστάσεων και τους Αγώνες Υπεραποστάσεων.
Ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας αναφέρθηκε στο Ιστορικό των Υπεραποστάσεων,στην Αντιπροσώπευση στη Διεθνή Ομοσπονδία Υπεραποστάσεων (IAU) από τον ΣΕΓΑΣ, ο οποίος όπως είναι γνωστό, ενώ συμμετέχει στην IAU, ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ Σήμερα δεν υποστήριξε τις Υπεραποστάσεις, δεν πραγματοποίησε κανένα Αγώνα, κανένα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Υπεραποστάσεων σε οποιαδήποτε απόσταση και γενικά ΑΠΑΞΙΩΣΕ και ΑΠΑΞΙΩΝΕΙ τις Υπεραποστάσεις.Αποτέλεσμα αυτής της κατάστασης είναι να μη μπορεί η ΕΟΣΛΜΑ-Υ να ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ και η IAU να βρίσκεται σε ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ (αυτό δεν συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα αλλά και σε άλλες χώρες, όπως π.χ. Γερμανία, Ινδία, Κίνα, Ταϊβάν, Ιαπωνία κ.ά.).Όπως συμβούλευσε λοιπόν η IAU, και εισηγήθηκε ο πρόεδρος της ΕΟΣΛΜΑ-Υ να εξουσιοδοτηθεί η Γεν. Συνέλευση να προβεί σε όλες τις ενδεικνυόμενες ενέργειες που θα συμπεριλάβουν σε πρώτη φάση το αίτημα της ΕΟΣΛΜΑ-Υ προς τον ΣΕΓΑΣ, είτε να συμπεριλάβει τους αγώνες των Υπεραποστάσεων στο επίσημο καλεντάρι του ως οφείλει, είτε να παραιτηθεί των ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ IAU έτσι ώστε να ανοίξει ο ΔΡΟΜΟΣ για την Αναγνώριση από την IAU της δικής μας Ομοσπονδίας.Σε αντίθετη περίπτωση και εφόσον ο ΣΕΓΑΣ επιμείνει στη ΣΤΑΣΗ ΑΠΑΞΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ τότε η ΕΟΣΛΜΑ-Υ να καταγγείλει τη ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ στη ΓΕΝ. ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ της IAU και να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ την Ανάκληση της Αντιπροσώπευσης της ΕΛΛΑΔΑΣ από τον ΣΕΓΑΣ στην IAU και την ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΟΣΛΜΑ-Υ.Κατόπιν αυτών και με τον χαιρετισμό ΟΛΩΝ των εκπροσώπων των Συλλόγων ανανεώθηκε το ραντεβού για την ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ που θα πραγματοποιηθεί στις Αρχές Ιανουαρίου 2011, ενώ τονίστηκε η ανάγκη επίσπευσης της κατάθεσης των συμμετοχών για τον Μαραθώνιο της Αθήνας 2010, η οποία έχει φθάσει ήδη τις 1800 (για τον Μαραθώνιο) και 600 (στα 5 και 10 χλμ) ενώ πιστεύεται ότι θα φθάσουμε τις 2000 συμμετοχές για τον Μαραθώνιο κι έτσι θα προβούμε άμεσα σε έγγραφο προς την Οργανωτική επιτροπή του Μαραθωνίου της Αθήνας με το αίτημα τις διάθεσης των ανάλογων θέσεων (2000 αντί για 1200 που αρχικά είχαν διαθέσει προς την ΕΟΣΛΜΑ-Υ), κάτι το οποίο πιστεύουμε ότι θα γίνειαποδεκτό.Κλείνοντας ο πρόεδρος της ΕΟΣΛΜΑ-Υ και προκειμένου, όπως τόνισε, να μην υπάρχουν προβλήματα μεταξύ των συλλόγων αλλά και των μελών με τους συλλόγους, που είτε λόγω μετοικεσίας-μετακίνησης σε άλλη πόλη, είτε λόγω διατάραξης της καλής και εθελοντικής συνύπαρξης στον όποιο σύλλογο ανήκαν στο παρελθόν, να δίνεται ένα διάστημα ενός μηνός στον χρόνο που ο οποιοσδήποτε χωρίς κανένα όρο, με ενημέρωση-τακτοποίησηπρος τον προηγούμενο σύλλογο που ανήκε, να μπορεί να ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ελεύθερα σε έναν από τους υπόλοιπους συλλόγους της ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ.Αυτό είναι κάτι που ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΕΙ την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΥΣ, ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ανάμεσα στους συλλόγους και στα ΜΕΛΗ τους και μαζί με την εκκαθάριση των Μητρώων, θα λύσει ΜΙΑ και καλή το ΠΡΟΒΛΗΜΑ που υπήρχε με την ύπαρξη ορισμένων (λίγων)περιπτώσεων με ΑΘΛΗΤΕΣ που είτε από αμέλεια είτε επειδή ήθελαν να βοηθούν δυο ή περισσότερους συλλόγους, δήλωναν στους αγώνες που συμμετείχαν κάθε φορά άλλο σύλλογο, με αποτέλεσμα να δημιουργούνταιπροβλήματα, που η ΡΥΘΜΙΣΗ ΑΥΤΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ.Σε επόμενο Δ.Σ. θα αποφασιστεί η περίοδος ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ που θα ξεκινήσειαπό το 2011 (αφού μέχρι τα τέλη του 2010, ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ θα έχουν ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ το ΜΗΤΡΩΟ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥΣ και θα έχουν εκδόσει τις κάρτες μέλους των).
Μετά απ´ αυτό έληξε η Γενική Συνέλευση με τις ευχές ΟΛΩΝ για την Καλύτερη Πορεία των Συλλόγων και της ΕΟΣΛΜΑ-Υ.

Ο πρόεδρος Η Γενική Γραμματέας
Κωνσταντίνος Σάμιος Βασιλική Παναγοπούλου

Τρίτη, 11 Μαΐου 2010

Αποτελέσματα Μαραθωνίου Πράγας

bib# - Δρομέας – Ομάδα – Κατηγορία – Μεικτός / Καθαρος Χρόνος
165 Dritsakos Dimitios Gre Amm 02:51:49 02:51:49
2727 Koukoutegos Antonios Giannitsa Marathon Team Gre Mm40 02:56:47 02:56:47
616 Filimegkas Georgios Omg Kozanis Gre Mm50 03:34:29 03:34:29
166 Dritsakos Petros Gre Amm 03:37:42 03:37:42
2305 Bisbas Thomas Zeus Pierias Gre Amm 03:42:08 03:38:27
232 Sechatis Nikolaos Gre Amm 03:42:25 03:42:25
2933 Ioannidis Theodoros Ptolemaida Club Gre Amm 03:43:30 03:38:53
685 Malevitis Konstantinos Gre Amm 03:54:02 03:54:02
3322 Delantonis Georgios Popesy Verias Gre Mm45 03:56:44 03:55:31
386 Papadopoulos Ioannis Ptolemaida Club Gre Mm50 03:58:08 03:58:08
387 Kilis Kiriakos Ptolemaida Club Gre Mm50 04:06:31 04:01:54
388 Daneelidis Athanasios Ptolemaida Club Gre Mm50 04:11:27 04:11:27
F1047 Hristodoulaki Maya Gre Amf 05:37:20 05:27:57
F1102 Douvogianni Pinelopi Gre Amf 05:50:09 05:40:24

Τρίτη, 4 Μαΐου 2010

Αποτελέσματα 1ου Δρόμου Κερασιού Έδεσσας

1 1 423 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1964 ΗΓ/ΤΣΑ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 22:14 45:35 1:02:32
2 1 515 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 23:18 49:05 1:08:02
3 2 415 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23:53 50:10 1:09:04
4 3 430 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1964 ΒΕΡΟΙΑ ΟΜΓ 23:36 50:33 1:10:10
5 4 408 ΣΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 24:15 52:10 1:12:25
6 1 102 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1982 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΑΙΚΗ Γ.Ε. 24:18 52:11 1:12:25
7 2 504 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1952 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 24:17 51:51 1:12:25
8 5 424 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1961 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - 24:20 53:00 1:14:10
9 6 421 ΞΥΛΟΥΡΓΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1967 ΕΔ ΣΥΛ.ΒΕΤ.ΣΤΙΒΟΥ ΕΔ 26:10 54:10 1:14:44
10 7 418 ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 25:08 54:20 1:17:17
11 8 420 ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1963 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ- 25:40 55:35 1:17:29
12 1 307 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΚΟΖΑΝΗ NEW BALANCEE 25:09 56:07 1:18:06
13 2 105 ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΡΟΣΥΝΗ 1982 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 25:09 56:08 1:18:06
14 1 306 ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 25:08 56:09 1:18:06
15 3 503 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 25:17 56:48 1:18:55
16 9 407 ΓΑΙΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1961 - ΟΜΓ 25:42 56:54 1:19:19
17 10 402 ΠΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1967 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 26:10 56:57 1:19:37
18 11 428 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ Ν 25:10 56:59 1:20:07
19 2 305 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 ΕΔΕΣΣΑ - 25:08 58:20 1:22:13
20 4 505 ΛΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1950 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 26:42 1:00:29 1:23:16
21 5 508 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 26:34 1:00:32 1:23:45
22 12 406 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1965 - ΟΜΓ 27:40 1:00:52 1:23:55
23 6 521 ΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1956 ΘΕΣ/ΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 25:20 59:49 1:24:45
24 7 501 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1959 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 26:21 1:00:45 1:25:10
25 8 517 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1957 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ - 28:08 1:01:42 1:26:31
26 13 401 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1966 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 27:31 1:02:05 1:27:27
27 14 416 ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 28:02 1:03:07 1:29:03
28 15 425 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 ΕΔΕΣΣΑ - 29:56 1:05:29 1:29:14
29 9 516 ΓΚΑΝΤΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1953 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 30:15 1:04:49 1:29:45
30 10 510 ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1958 ΕΔ. ΣΥΛ.ΒΕΤ.ΣΤΙΒΟΥ ΕΔ. 29:09 1:04:38 1:29:49
31 3 103 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 1969 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 30:00 1:05:25 1:30:06
32 16 414 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 29:58 1:05:17 1:30:06
33 11 512 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1942 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 29:25 1:04:42 1:30:06
34 12 518 ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1947 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 30:26 1:05:10 1:31:03
35 13 520 ΑΡΜΕΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1948 ΘΕΣ/ΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 30:42 1:06:35 1:31:31
36 17 426 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΤΡΙΤΩΝ 29:36 1:06:33 1:32:01
37 14 514 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1958 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 29:25 1:06:45 1:33:58
38 4 104 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΥΖΑΝΑ 1977 ΕΔΕΣΣΑ - 30:40 1:08:10 1:34:09
39 18 422 ΘΩΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966 ΚΟΖΑΝΗΣ ΣΤΙΒΟΣ ΝΕΑΠΟΛ 31:48 1:10:56 1:35:39
40 15 509 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1954 ΑΡΙΔΑΙΑ ΟΜΓ 31:03 1:09:10 1:35:46
41 3 309 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1971 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 30:45 1:09:31 1:37:18
42 19 427 ΓΩΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1966 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 29:55 1:09:37 1:38:27
43 20 429 ΚΑΡΑΣΙΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1969 ΚΟΖΑΝΗ - 31:46 1:10:53 1:39:03
44 4 304 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1970 ΚΟΖΑΝΗ - 31:47 1:10:50 1:40:21
45 21 409 ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1963 ΕΔ ΣΥΛ.ΒΕΤ.ΣΤΙΒΟΥ ΕΔ 29:57 1:10:49 1:44:10
46 5 330 ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1975 ΕΔ ΣΥΛ.ΒΕΤ.ΣΤΙΒΟΥ ΕΔ 30:40 1:12:14 1:44:10
47 22 410 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 1969 ΕΔ/ΣΑ ΣΥΛ.ΒΕΤ.ΣΤΙΒΟΥ ΕΔ/ΑΣ 29:55 1:10:30 1:44:10
48 2 203 ΣΕΡΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1992 ΕΔΕΣΣΑ - 35:40 1:17:10 1:45:33
49 23 403 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1961 ΠΥΡΓΟΙ Ο.Λ.Ε 34:18 1:17:33 1:46:00
50 16 519 ΚΙΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1947 ΘΕΣ/ΚΗ ΣΕΒΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 33:27 1:17:50 1:50:24
51 5 101 ΡΑΜΠΟΥΣΗ ΓΚΟΡΝΤΑΝΑ 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 35:38 1:21:40 1:51:30
52 3 308 ΖΙΩΓΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987 ΕΔΕΣΣΑ - 33:15 1:17:57 1:53:47
53 17 507 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1934 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 37:10 1:25:10 1:55:48
54 4 207 ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΠΥΡΓΟΙ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΟΜ ΠΥΡΓΩΝ 34:18 1:19:40 1:56:00
55 18 502 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1959 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 31:30 1:19:30 1:56:00
56 5 206 ΓΑΙΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1992 ΕΔΕΣΣΑ - 35:42 1:22:07 1:58:35
57 201 ΔΗΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1991 ΕΔΕΣΣΑ EDESSA RACING TEAM DNF
58 205 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ DNF
59 513 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ 1949 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ DNF
60 202 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1992 ΕΔΕΣΣΑ EDESSA RACING TEAM DNF