Προβολές σελίδων τον προηγούμενο μήνα

Δευτέρα, 12 Νοεμβρίου 2012

1ος Ορεινός Αγώνας Μετσόβου

1ος Ορεινός Αγώνας Μετσόβου

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΟΡΕΙΝΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ 16χλμ (ΑΝΔΡΕΣ)

Α/Α ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ

1 33 ΚΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:17:37

2 73 ΞΑΝΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:18:33

3 1 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:20:00

3 62 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1:20:36

4 34 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:22:18

5 44 ΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:23:18

6 51 ΑΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:24:37

7 38 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:26:50

8 55 ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1:27:00

9 72 ΚΑΡΑΜΙΧΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1:27:15

10 54 ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:29:36

11 37 ΜΠΕΝΕΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:29:57

12 4 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1:34:06

13 22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 1:34:13

14 42 ΠΑΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1:35:22

15 74 ΚΑΡΑΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 1:36:12

16 77 ΠΑΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:36:36

17 56 ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:37:18

18 24 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:38:12

19 9 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:39:49

20 39 ΜΠΟΥΛΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:40:40

21 2 ΠΕΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:40:41

22 14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:41:02

23 81 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:41:03

24 13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:41:17

25 36 ΒΡΟΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:41:17

26 83 ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:43:01

27 28 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:43:47

28 65 ΞΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:44:45

29 45 ΦΑΦΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:46:03

30 48 ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:47:01

31 3 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:47:17

32 19 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:47:17

33 ?? ΒΛΑΧΟΣ (ΖΗΤΗΣΕ ΤΟΝ ΜΠΙΣΑ Γ) 1:47:20

34 6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:47:27

35 30 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:47:30

36 10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:46

37 43 ΔΕΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:48:56

38 76 ΤΣΟΥΛΙΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:49:59

39 25 ΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:50:49

40 46 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:51:10

41 47 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:51:10

42 71 ΤΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:51:30

43 29 ΚΡΙΚΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:53:18

44 79 ΤΣΙΟΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:53:45

45 27 ΜΑΝΕΓΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:54:18

46 66 ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:54:18

47 63 ΜΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 1:56:10

48 12 ΠΑΠΑΝΟΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:59:45

49 8 ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:04:23

50 31 ΝΤΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2:05:05

51 58 ΓΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:06:44

52 40 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 2:07:07

53 41 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:07:07

54 7 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2:08:22

55 82 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2:08:31

56 80 ΚΗΤΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:09:59

57 60 ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2:10:15

58 21 ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:10:18

59 68 ΦΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2:10:40

60 35 ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:10:40

61 17 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2:13:53

62 61 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:13:54

63 69 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:19:06

64 20 ΖΑΡΚΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2:21:00

65 78 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:27:20

66 57 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

11 ΜΑΝΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

15 ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

32 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

49 OUT

ΛΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΟΡΕΙΝΟΥ ΤΡΕΞΙΜΑΤΟΣ 16 χλμ (ΓΥΝΑΙΚΕΣ)

Α/Α ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ

1 23 ΜΠΑΡΑΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 1:41:27

2 16 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:47:08

3 59 ΜΑΡΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1:54:35

4 26 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:56:33

5 18 ΦΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2:06:32

6 64 ΚΑΤΣΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2:06:49

7 5 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΥΡΤΩ 2:21:50

8 53 ΚΟΡΟΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2:22:08

9 50 ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2:26:06

10 75 ΖΑΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2:27:00

11 52 ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2:27:19

12 67 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

13 70 ΡΟΥΖΠΟΥ ΕΡΙΦΙΛΗ



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου